Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Samsung’un Çift Kapılı Yeni No Frost Buzdolabı

Samsung’un yenilikçi teknoloji ile geliştirilmiş yepyeni buzdolabı, tüketicilere sunduğu uzun süre dayanıklılık sağlayan benzersiz özellikle...

Samsung’un yenilikçi teknoloji ile geliştirilmiş yepyeni buzdolabı, tüketicilere sunduğu uzun süre dayanıklılık sağlayan benzersiz özellikleriyle mutfakların yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor

Dijital ev aletleri alanında dünya lideri olan Samsung Electronics Co. Ltd., dijital ev aletleri ailesine yeni katılan Samsung Çift Kapılı No Frost Buzdolabını tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Gelişmiş Digital Inverter Kompresörü sayesinde ısı değişikliğine göre soğutma hızını otomatik olarak ayarlayan ve bu özelliği sayesinde dayanıklılığı arttıran ve enerji tasarrufu sağlayan Samsung çift kapılı buzdolabı, iç tasarımıyla da günümüzün geniş ailelerine benzersiz performans, esneklik ve rahat bir kullanım alanı sunarak onların hayatını kolaylaştırıyor. Bunun yanısıra, Samsung evlerimize getirdiği bu teknolojik yenilikler sayesinde ailelerin evlerinde daha rahat ve uyum içinde yaşamalarını sağlıyor.

Buzdolabını mutfağın kalbi olarak nitelendiren Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Direktörü Lemi Paksoy, Samsung’un yeni buzdolabı ile ilgili olarak; “Buzdolabını tasarlarken kapısının sıkça açılıp kapanmasına bağlı olarak küçük ısı değişikliklerinin oluşabileceğinin yanısıra ani elektrik kesintileri gibi durumları da gözönünde bulundurduk. Bu tür olaylar zamanla buzdolabına zarar verir. Buzdolabı bozulduğunda tamir etmek ya da yenisini almak önemli sayılabilecek bir masraf ve stres anlamına gelir. Samsung olarak daima müşterilerimizin ihtiyaç duyacakları konuları ön görme konusundaki başarımızla gurur duyuyoruz. Yeni buzdolabımız da benzersiz teknolojisi, dayanıklılığı ve tasarımı ile tüketicilerimize gerçek çözümler sunuyor. Bilgi ve deneyimlerimiz böyle bir buzdolabının sorunsuz şekilde çalışmasını, daha az enerji tüketmesini ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak dijital inverter kompresörü de geliştirmemizde etkili oldu.” dedi.

Dayanıklılık ve Güvenilirliğinden Emin Olabilir; Enerjiden Tasarruf Etmenin de Keyfini Çıkarabilirsiniz
Samsung’un geliştirdiği Dijital Inverter Kompresör, Samsung’un çift kapılı buzdolabında yer alan en belirgin teknoloji olarak öne çıkıyor. Digital Inverter Kompresör buzdolabının dayanıklılığını artırırken daha etkin bir enerji tüketimi sağlıyor. Tüketicinin sakladığı ürünün soğutma gereksinimine göre geliştirilen beş farklı soğutma hızı, soğutma performansını geliştirirken aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlıyor. Buzdolabı kapısının sık açılıp kapanması, sıcak bir tabağın konulması ya da dış alandaki ani değişikliklerin olduğu durumlarda bu akıllı kompresör devreye girerek çok hızlı bir şekilde soğuk hava akımı oluşturuyor. Bu sayede gereksiz enerji tüketimi önlenmiş oluyor. Diğer buzdolaplarının aksine, Samsung Digital Inverter Kompresör yalnızca ihtiyaç anında çalışıyor ve çok daha az ses çıkarıyor.

Bu yenilikçi teknoloji buzdolabının dayanıklılığını ve ömrünü arttırırken, Samsung tüketicilere sunduğu, 10 yıl Digital Inverter Kompresör garantisiyle de Buzdolabınızı güvence altına alıyor.

Samsung Yeni Çift kapılı Buzdolabı, Kategorisinde Birçok İlke İmza Atıyor
Samsung’un yeni çift kapılı buzdolabının yenilikçi teknolojisi sayesinde yiyecekler için en üst düzeyde tazelik ve soğutma sağlanıyor.

Buzdolabının sahip olduğu Moist Fresh Zone teknolojisi nem oranını optimal seviyede tutarak sebze ve meyvelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlarken Coolpack seçeneği de elektrik kesintilerinde yiyecekleri hatta dondurmaları bile sekiz saat boyunca soğuk tutarak bozulmalarını engelliyor.

Kullanıcıların hedefledikleri soğukluk derecesine hızlı bir şekilde ulaşmak için soğutma işlemini kendilerinin başlatabilmelerini sağlayan “Hızlı Soğutma” tuşu ise buzdolabının sunduğu bir başka yenilik arasında yer alıyor.

Maksimum Kullanım Alanı ve Kullanım Rahatlığı Özellikleri Yoğun Aileler için Gerçek Çözümler Sunuyor
Çift kapılı Buzdolabındaki ileri teknolojik özellikler iç alanda da benzersiz bir kullanım özgürlüğü sunuyor.

Easy Slide adı verilen raflar sayesinde yiyecekler raflara kolayca yerleştirebilir ya da raftan kolayca alınabilir. Hareket edebilen sebze sepeti de istenilen yüksekliğe ayarlanabiliyor. Bu bölme sayesinde daha geniş ya da farklı boylarda şişeler rahatlıkla saklanabiliyor. Buzdolabının iç alanında yer alan çıkarılabilir çok amaçlı saklama sepeti de kozmetik ürünler, ilaçlar ve özel soslar için ideal bir saklama alanı oluşturuyor.
Biri çıkarılabilir olmak üzere toplam iki buz bölmesi içeren Ice Max sayesinde kalabalık davetlerde eğlenceye ara verip komşulardan buz isteme gibi dertler yaşanmamış oluyor.

Ayrıca bir buzdolabının enerji tüketiminde en önemli kriterlerinden biri olan LED aydınlatma, sayesinde buzdolabının içi alışılagelmiş modellere göre çok daha aydınlık oluyor. Modern tarzda tasarlanmış Easy Handle kapı kolu sayesinde kullanıcılar kol üzerindeki tuşa basarak buzdolabının kapısını kolayca ve efor sarfetmeden açabiliyor.

Önizle

Hiç yorum yok