Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sıcacık ya da buz gibi içecekler

Sıcacık ya da buz gibi içecekler Sıcak Ya Da Soğuk İçeceğiniz, Emsan Polar Termosla Her An Yanınızda Türk mutfaklarının olmazsa olmaz...

Sıcacık ya da buz gibi içecekler
Sıcak Ya Da Soğuk İçeceğiniz, Emsan Polar Termosla Her An Yanınızda

Türk mutfaklarının olmazsa olmazı Emsan, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Emsan Polar Termos, siz nereye giderseniz gidin sıcacık ya da buz gibi içeeğinizin ısı değerini kaybetmesini önlüyor.

Emsan’ın hayatı kolaylaştıran ürünleri arasına bir yenisi daha eklendi. Emsan’ın yepyeni ürünü Polar Termos ile tüm içecekleriniz saatlerce sıcak veya soğuk, siz nasıl isterseniz öyle kalıyor.

Kaliteden vazgeçemeyenler Emsan ürünlerini tercih ediyor

Emsan Polar Termos, 18/10 paslanmaz çelik iç haznesi ve dış yüzeyiyle uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlıyor. Polar Termosun ısı kaybını önleyen ve kolay kullanım sağlayan pratik kapağı kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. 1, 13 ve 1,6 litrelik değişik hacimleri ile farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

Parmak izi bırakmayan koruyucu dış yüzeyi sayesinde her zaman temiz bir görünüm sunan Emsan Polar Termos, sıcak ve soğuk içeceklerin ısısını uzun süre korurken, vakumlu izolasyon teknolojisi sayesinde de kaliteli üründen vazgeçemeyenlerin tek tercihi oluyor.

Önizle

Hiç yorum yok