Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sofralarınıza renk katmaya devam ediyor

Papia, yeni Decor Peçete serisi ile sofralarınıza renk katmaya devam ediyor.  Papia Decor Peçete serisinin Dantel ve English Style isiml...

Papia, yeni Decor Peçete serisi ile sofralarınıza renk katmaya devam ediyor. 

Papia Decor Peçete serisinin Dantel ve English Style isimli çeşitleri ile mevsimin tüm enerjisini ve sıcaklığını sofralarınıza taşıyabilecek, masanızda bahar havası estireceksiniz.

Sofrasını güzelleştirirken, desenlerden vazgeçemeyenler için özel tasarımla üretilen yeni Papia Decor Peçete Serisi, baharın tüm coşkusunu sofralarınıza taşıyor. Papia Decor Peçete serisinin üyesi olan Dantel ve English Style çeşitleri, bahar sofralarınızın en şık tamamlayıcısı olacak.

Dantel desenli Papia Decor Peçete, sahip olduğu doğal detaylar ve pastoral havası ile şık ve doğal sofraları garanti ediyor. Country dekor tarzının dinlendirici ruhunu masanıza taşıyacak olan English Style desenli Papia Decor Peçete ise baharın huzur veren havasına sizleri ortak ediyor.

Bahar çiçeklerinin tüm canlılığını ve doğallığını sofralarınızla buluşturabileceğiniz Papia Decor Peçete serisinin Dantel ve English Style çeşitleriyle, lezzetli yemekler eşliğinde konuklarınızı ağırlamak çok daha keyifli ve özel hale geliyor.

Önizle

Hiç yorum yok