Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

The Next Web'den Yemeksepeti'ne üç ödül birden

Yemeksepeti, tüm dünyada internet ve teknoloji tutkunlarının yakından takip ettiği The Next Web tarafından verilen TNW Turkish Startup Award...

Yemeksepeti, tüm dünyada internet ve teknoloji tutkunlarının yakından takip ettiği The Next Web tarafından verilen TNW Turkish Startup Awards 2013’te En İyi E-ticaret Sitesi seçildi. 

Kullanıcı oyları ile şekillenen yarışmada ayrıca, Yemeksepeti’nin yeni projesi Lokum.com Yılın Startup’ı ödülünü alırken, Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın da En İyi Kurucu Ortak ödülüne layık görüldü.

İnternet ve teknoloji alanlarında dünyanın önde gelen haber platformları arasında yer alan The Next Web (TNW) tarafından düzenlenen TNW Turkish Startup Awards 2013’te, Yemeksepeti En İyi E-ticaret Sitesi olarak seçildi. Ayda yaklaşık 7 buçuk milyon kişi tarafından ziyaret edilen The Next Web’in kullanıcılarının oyları ile gerçekleşen yarışmada ayrıca, Yemeksepeti’nin yeni dikey projelerinden Lokum.com Yılın Startup’ı olarak seçilirken, Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın da En İyi Kurucu Ortak ödülüne layık görüldü.

Yarışma ile ilgili bir değerlendirme yapan Nevzat Aydın, Yemeksepeti’nin kendi yarattığı online yemek siparişi pazarında, kurulduğu günden bu yana liderliğini açık ara koruduğuna dikkat çekerek şöyle konuştu:
“The Next Web gibi dünya çapında tanınan ve saygı gören bir platformun kullanıcıları tarafından üç farklı dalda ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yemeksepeti’nin layık görüldüğü ödülün, 10 yılı aşkın bir süredir açık ara lider konumunda bulunan bir marka olarak başarının getirdiği rehavete kapılmadığımızın önemli bir göstergesi olduğuna inanıyorum. ‘Bir lezzet sitesi’ olarak adlandırdığımız yeni projemiz Lokum.com’un da yayın hayatına başladıktan çok kısa bir süre sonra böylesi prestijli bir ödül alması, doğru yolda ilerlediğimiz konusunda bizi cesaretlendiriyor. Yeni projelerimizle birlikte, sadece paket servis değil, restoran rezervasyonundan yerel lezzetlere, bakkal manav alışverişinden restoranların toplam alışverişine kadar, ‘yemek’ dendiğinde akla ilk gelen marka olmayı hedefliyoruz.”

Yemeksepeti hakkında:
Ülkemizin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti, 2001 yılında kuruldu. Bugün itibariyle faaliyet gösterdiği 47 il ve Kıbrıs’ta yaygın hizmet vermeyi kendine misyon edinen Yemeksepeti, tüm internet kullanıcıları ve ilgili restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlıyor. Türkiye ve Kıbrıs’ta halen 7.000’e yakın üye restoran ve 1.800.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan yemeksepeti, günde aldığı ortalama 55.000 siparişle yaklaşık 150.000 kişiye hizmet veriyor. 

Yemeksepeti’nin Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yatırımı Foodonclick.com ise bugün 750 üye restoranla Dubai, Sharjah ve Abu Dhabi’de hizmet veriyor. Yemeksepeti, internet üzerinden sunduğu hizmetin yanı sıra tüm telefonlarla uyumlu mobil web sayfaları, iPhone, Android, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia uygulamasıyla mobil cihazlar üzerinden de sipariş kabul ediyor.

Önizle

Hiç yorum yok