Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Türk damak tadına uygun lezzetler

Türk damak tadına uygun lezzetleri Doğal Tadında cam kavanozda sizlere sunan La Asturiana, tamamen katkısız Nohut Konservesi ile de mutfakta...

Türk damak tadına uygun lezzetleri Doğal Tadında cam kavanozda sizlere sunan La Asturiana, tamamen katkısız Nohut Konservesi ile de mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

Lezzetli, kaliteli, doğal ve fark yaratan tatları tüketicisiyle buluşturan La Asturiana, kendine ve sevdiklerine daha çok zaman ayırabilmek, kısa zamanda leziz sofralar, damak tadına uygun sağlıklı salatalar hazırlamak isteyenler için lezzetli çözümler sunuyor.

Konserve serisinde yer alan katkısız olarak üretilen ve cam kavanozda sunulan La Asturiana Nohut Konservesi sayesinde akşamdan ıslamak, uzun süre kaynatmak zorunda kalmadan sadece 10-15 dakika içerisinde mutfakta harikalar yaratmanın keyfini yaşayacaksınız.

La Asturiana Nohut Konservesi kabuksuz yapısı ve kaynatmaya dayanıklı doğal taneleri ile hem ana yemeklerinizin hem de salata ve mezelerinizin en lezzetli tamamlayıcısı olacak. La Asturiana Nohut Konservesi ile hazırlayacağınız besin değeri yüksek, doğal tadında salatalar ile öğünlerinizi zenginleştireceğiniz gibi kısa zamanda pişirebileceğiniz geleneksel damak tadınıza uygun et yemekleri ile misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Önizle

Hiç yorum yok