Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Anneler Günü’nde şıklık

NG Kütahya Porselen birbirinden şık kahvaltı takımları ve cam ürünleriyle tasarımın büyüsüne önem veren annelere özel hediye alternatifleri ...

NG Kütahya Porselen birbirinden şık kahvaltı takımları ve cam ürünleriyle tasarımın büyüsüne önem veren annelere özel hediye alternatifleri sunuyor. Anneler Günü’nde o’na, kalitesi ve modernliğiyle akıllarda yer eden bir armağan vermek için NG Kütahya Porselen sizi bekliyor.

Anneler Günü yaklaşıyor. Annenize baktıkça sizi hatırlayacağı bir hediye vermek için NG Kütahya Porselen’in muhteşem tasarımları, kapılarını açıyor. Birbirinden şık kahvaltı setleri ve yemek takımları desenleriyle uygun cam ürünler, NG Kütahya Porselen farkı ve kalitesiyle sunuluyor.

43 parçadan oluşan kahvaltı takımları, canlı renkleri ve zarif formlarıyla hatırası bir ömür sürecek hediyeliklerden biri olarak göze çarpıyor. Demlikten fincana, yumurtalıktan pasta tabaklarına kadar birçok parçaya sahip olan kahvaltı setleri, Anneler Günü kahvaltısına da keyif katacak. Kahvaltı takımlarına ayrıca kapaklı kahvaltı tepsisi ve joker kaseleri de dahil.

Bunun yanı sıra yemek takımları arasında yer alan rölyefli setler de annelerin unutamayacağı bir hediye alternatifi olarak dikkat çekiyor.

Annelerin sofralarına zarafet katacak cam ürünler de NG Kütahya Porselen farkıyla sunuluyor. Bardak setleri, kadehler ve daha birçok ürün, Anneler Günü keyfini yaşatmak için NG Kütahya Porselen şıklığıyla satın alınabiliyor.

Annenizin kalbini çalmak ve o’na seneler de geçse kullanabileceği bir armağan vermek için NG Kütahya Porselen’e mutlaka uğrayın.

Önizle

Hiç yorum yok