Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Çikolatanın Faydaları: Tatil Kazandırır!

Çikolatanın Faydaları: Tatil Kazandırır! Tamamen doğal, el yapımı çikolatalar üreten Evvie, çikolata severlere çikolatanın bir faydasını...

Çikolatanın Faydaları: Tatil Kazandırır!
Tamamen doğal, el yapımı çikolatalar üreten Evvie, çikolata severlere çikolatanın bir faydasını daha gösteriyor: Tatil kazandıran çikolatalar. 

2 Nisan’da Evvie Çikolata’nın Facebook hesabı üzerinden başlayan yarışma şimdiden yoğun ilgi gördü. Yarışma 30 Nisan’a kadar sürecek.

Tamamen Türk yatırımı olarak hızlı bir şekilde el yapımı çikolata pazarına giren Evvie Çikolata, açıldığı günden beri gerçek çikolata lezzetini ve gerçek çikolatanın faydalarını çikolata severlerle buluşturuyor. Yaz ayları yaklaşırken sosyal medya üzerinden başlattığı yarışmayla çikolata severleri tekrar sevindiren Evvie, 30 Nisan’a kadar sürecek olan yarışma ile bir çifti 7 gün Antalya tatiline çıkarıyor.

Yarışmaya Evvie Çikolata’nın Facebook hesabı üzerinden kayıt yapılabiliyor ve en kısa sürede ekrana gelen 10 sorunun cevaplandırılması gerekiyor. Birinci gelen yarışmacı yaz aylarında Antalya’da bir hafta tatil kazanırken 2. ve gelen yarışmacı Evvie Çikolatanın Peri Serisi çikolata paketlerini kazanıyor, 3.’ye ise Evvie’nin özel makaronları hediye ediliyor.

Facebook linki: http://www.facebook.com/evviechocolates

Önizle

Hiç yorum yok