Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Çocuklara özel ayıcık ve araba şeklinde pizza

Çocuklara özel ayıcık ve araba şeklinde pizza 'Çok iyi pizza çok iyi fiyat’ sloganıyla Şaşkınbakkal’da hizmet veren gurme İtalyan pi...

Çocuklara özel ayıcık ve araba şeklinde pizza
'Çok iyi pizza çok iyi fiyat’ sloganıyla Şaşkınbakkal’da hizmet veren gurme İtalyan pizzacısı Bafetto, çocuklara özel ayıcık ve araba şeklinde pizza yapmaya başladı.

Açıldığı günden beri sağlıklı pizzalarıyla büyüklerin gönüllerini fetheden ve kısa sürede en konuşulan markalardan biri olan Bafetto, sevimli ayıcıklar ve arabalar şeklinde hazırladığı pizzaları ile simdi de çocukların gönüllerini fethediyor. Çocukların en sevdikleri yiyecekler arasında yer alan pizza, Bafetto'nun sevimli sunumlarıyla daha da çekici hale geliyor. Şişmanlatmayan, sağlıklı pizzalarıyla da dikkat çeken Bafetto’ya gelen çocuklar ister araba ister ayıcık şeklinde pizzaları yemenin keyfine varıyor.

Bafetto hakkında:
“Çok iyi pizza, çok iyi fiyat” sloganıyla gurme İtalyan pizzasına yeni bir boyut kazandıran Bafetto, Bağdat Caddesi’nde hizmet veriyor. İtalya’nın en iyi pizza ustalarından alınan eğitimlerle oluşturulan pizza hamuru, en az 48 saat mayalandırmada bekletildiği için hiç yemediğiniz kadar hafif. Bu hafif ve kağıt incelediğindeki hamur, İtalya’dan getirtilen özel sosun taze domates ve baharatlarla harmanlanmasıyla oluşan karışım ile birleşiyor. Üzerine koyulan mozzarella ve kaliteli malzemelerle ortaya çıkan pizza lezzetiyle fark yaratıyor.

25 farklı pizzası bulunan Bafetto, özel tatlarıyla da dikkat çekiyor. Humus ve acılı ezmeden yapılan Bafetto pizza, farklı lezzet arayanların gönlünü fethediyor. Yaza özel olarak hazırlanan karpuzlu pizza, çekirdeği çıkarılmış karpuz, hellim peyniri ve özel bir sosla hazırlanıyor. Bafetto lezzet ve kalitenin yanı sıra fiyat konusunda da oldukça iddialı. Gurme İtalyan pizzasını çok iyi fiyata sunan Bafetto’da pizzalar 9,90 TL’den başlıyor ve sadece 19,90 TL’ye kadar uzanıyor. Böylece nefis İtalyan pizzalarının bir gurme lezzetinden çıkartılıp daha geniş bir kesime ulaştırılması hedefleniyor.Bafetto ‘pizza şişmanlatır’ algısını kırmayı hedefliyor. Kağıt inceliğindeki hamuru özel bir formülle hazırlayan Bafetto’nun pizzaları hem sağlıklı hem de diğer pizzalara oranla düşük kalorili. Tüm pizzalarda tam buğday hamuru seçeneği de bulunuyor.

Önizle

Hiç yorum yok