Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Daha fazla protein bu pakette…

Kaanlar, Türk damak tadına uygun tatları tüketicilerine sunarken kaliteden asla ödün vermiyor. Kaanlar güvencesi ile hazırlanan “Çiftlik” pe...

Kaanlar, Türk damak tadına uygun tatları tüketicilerine sunarken kaliteden asla ödün vermiyor. Kaanlar güvencesi ile hazırlanan “Çiftlik” peyniri ise çiftliklerden alınan sütten üretiliyor ve diğer peynirlerden % 10 daha fazla protein içeriyor.

Kahvaltı sofralarının yanı sıra diğer öğünlerde de tüketilen beyaz peynir çeşitleri lezzetinin yanı sıra tam bir besin deposu. Sağlık kaynağı peynir çeşitlerini tüketicilerle buluşturan Kaanlar, üretimi % 100 sütten, el değmeden, herhangi bir katkı maddesi olmaksızın, tamamen doğal olarak kendi tesislerinde üretiyor.

Kaanlar’ın geniş ürün yelpazesinde bulunan çeşitlerden biri de “Çiftlik Peyniri”. Bu sağlıklı lezzet, hijyen şartlarının en yüksek seviyede olduğu çiftlik ortamından alınan süt ile hazırlandığı için diğer peynir çeşitlerinden % 10 daha fazla protein içeriyor. Kaanlar markalı Çiftlik Peyniri, yuvarlak şekli ve Kaanlar tarafından tasarlanan ürüne özel, ödüllü ambalajı ile de benzerlerinden ayrılıyor.

Sağlıklı yaşam için sağlıklı lezzetler
Sağlık için yararlı üç beyazdan biri olan beyaz peynir, yağ ve protein dengesini en iyi kuran besinlerin başında geliyor. Daha çok süt ve süt ürünlerinde bulunan Konjuge Linoleik Asit’in (KLA), kanseri önlediği, yağ depolarında ve kan şekeri düzeyinde azalma sağladığı ve bağışıklığı artırdığı biliniyor. Sağlık kaynağı beyaz peynir, Kaanlar tarafından en sağlıklı haliyle bizlere ulaşıyor.

Kaanlar markalı peynir çeşitleri; sağlıklı inek, koyun ve keçi sütleri Tekirdağ Malkara Süt Fabrikası’nda işlenerek hazırlanıyor. Tüketicilerin ihtiyaçları dikkate alınarak farklı gramajlardaki ambalajlarda sunuluyor. Türkiye’de peynir çeşitlerinde açıkta satılan ürünleri sağlıklı ambalajla buluşturan ilk firma olan Kaanlar, daima halk sağlığını ön planda tutuyor. Ülke çapında ulusal ve yerel marketlerde tüketiciye ulaşan geniş ürün yelpazesi, geri dönüşümlü sağlıklı ambalajları ile raflardaki yerini alıyor.


Önizle

Hiç yorum yok