Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Dev damacanaları kaldır, indir zahmetine son

Soğuk hatta arzu edene buz gibi bir bardak suyu sadece tek tuşla anında sunan Bosch Su Sebili, ev ve işyeri kullanımları için biçilmiş kafta...

Soğuk hatta arzu edene buz gibi bir bardak suyu sadece tek tuşla anında sunan Bosch Su Sebili, ev ve işyeri kullanımları için biçilmiş kaftan. 

Bosch Su Sebili’nin sahip olduğu gizli damacana bölümü çok şık bir görünüm sağlarken, aynı zamanda 19 litrelik damacanayı cihaza yerleştirme zorluğunu tamamen ortadan kaldırıyor. Bu tasarım sayesinde de ağır damacanaları indirip kaldırma tarih oluyor. Kullanıcılar, su damacalarını, belleri ağrımadan, son derece konforlu ve zahmetsiz bir şekilde Bosch su sebiline yerleştirebiliyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, RDW1570 model Su Sebili ile ağır su damacanaları yüzünden bel ağrısı çekmeye son veriyor. Bosch Su Sebili, ürünün alt kısmında bulunan gizli damacana bölümü ile sadece şık ve estetik görünmekle kalmıyor, aynı zamanda, içi 19 litre su ile dolu damacanayı, bin bir zorlukla cihazın üzerine koyma zahmetini de ortadan kaldırıyor. Su damacanası, çok kolay bir şekilde alt bölüme konulduğunda, su sebili kullanıma hazır hale geliyor. Böylece kullanıcılar da belleri ağrımadan, zahmet çekmeden su tüketmenin sağlıklı keyfini yaşıyor.

Tek bir dokunuşla kesintisiz 3.6 litre soğuk, 1.1 litre sıcak su
Ev, ofis, kafe ve restoran gibi işletmelerin kullanımına uygun olan Bosch Su Sebili, kullanıcıya tek bir dokunuşta kesintisiz olarak 3.6 litre soğuk ve 1.1 litre sıcak su alma olanağı sunuyor. 100 Watt’lık soğutma ve 420 Watt’lık ısıtma gücü ile soğuk ve sıcak suya her an ulaşabilmeyi kolaylaştıran Bosch Su Sebili, buzdolabında soğuk su bulundurma zorunluluğu ya da kahve ve çay gibi sıcak içecekler yapmak için su ısıtma derdini de ortadan kaldırıyor. Böylece soğuk su için buzdolabında ayrıca bir alan ayırmaya veya sıcak su için zaman harcamaya gerek kalmıyor. Çocuk emniyet sistemi sayesinde evdeki küçük ve şirin yaramazları, olası kazalara karşı maksimum düzeyde koruyor.

Doğa ve bütçe dostu
Bosch Su Sebili, soğuk su için buzdolabında pet şişe kullanımı ihtiyacı ile sıcak suya ulaşmak için doğalgaz veya elektrik gibi ısıtma harcamalarını da ortadan kaldırıyor. Bu özellikleri ile hem doğaya büyük bir katkıda bulunuyor hem de kullanıcı ekonomisine yarar sağlıyor. Bosch RDW1570, ozon tabakasına zarar vermeyen R134a gazı kullanan kompresörü ile doğa dostu bir ürün olduğunu da kanıtlıyor. Kullanıcının sadece damacana alarak tüm su ihtiyaçlarını karşılamasına imkan tanıyan Bosch su sebili, aynı zamanda kullanım kolaylığı da sunuyor.

Önizle

Hiç yorum yok