Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Eker süt ve Pepee buluştu, ortaya nefis çikolatalı süt çıktı

Eker süt ve Pepee buluştu, ortaya nefis çikolatalı süt çıktı Yeniliğe doymayan Eker, şimdi de çocukların sevgilisi Pepee'nin adını t...

Eker süt ve Pepee buluştu, ortaya nefis çikolatalı süt çıktı
Yeniliğe doymayan Eker, şimdi de çocukların sevgilisi Pepee'nin adını taşıyan nefis çikolatalı sütleriyle raflarda yerini aldı. Eker, kalitesi ile üretilen sütler, lezzeti ile de fark yaratıyor…

Süt ve süt ürünleri konusunda 36 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, şimdi de çocukları sağlık ve lezzetle tanıştırıyor. Eker, çocuklara özel olarak tasarladığı “Pepee Çikolatalı Süt” ile süt içme alışkanlığını artırmayı amaçlıyor.

Ambalajını Türkiye’nin markalaşan ilk çizgi film kahramanı Pepee’nin süslediği Eker çikolatalı sütler, daha ilk günden çocukların sevgilisi oldu.

Her gün düzenli olarak 2 bardak süt tüketmek çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini katkı sağlıyor. Ayrıca çocukların ve annelerin sevgilisi, çizgi film bölümleriyle Türk çocuklarına süt içmeyi sevdiren Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu’nun ilk çizgi filmi olan Pepee çocuklara bu konuda da örnek olmaya devam ediyor. Eker çikolatalı sütün bir bardağı günlük kalsiyum ihtiyacının %29’unu karşılıyor.

Nevra Eker: Benim oğlum da bayılıyor
Eker Süt Ürünleri AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nevra Eker, doğal ve katkısız olarak üretilen Eker Pepee’li çikolatalı sütü 2 yaşındaki kendi çocuğunun da severek tükettiğini belirterek, “Ben de bir anneyim. Bu nedenle tüm ürünlerimiz için doğal, kaliteli ve hijyenik olmak ilk önceliğimiz. Önümüzdeki günlerde Pepee serimizdeki ürün çeşidini artıracağız” dedi.

Eker Pepee çikolatalı süt; keyifle süt içme alışkanlığı kazanacak olan çocukların yanı sıra içindeki çocuğu kaybetmeyen büyüklerin de yeni gözdesi olacak.
Önizle

Hiç yorum yok