Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

En lezzetli Belçika waffle’ı Kitchenette’te yenir!

Günün her saatinin değişmeyen adresi Kitchenette, taze mevsim meyveleriyle hazırlanan özel Belçika waffle’ı ile size bir lezzet şöleni vaded...

Günün her saatinin değişmeyen adresi Kitchenette, taze mevsim meyveleriyle hazırlanan özel Belçika waffle’ı ile size bir lezzet şöleni vadediyor. 

Eğer siz de waffle’ını dolgun ve bol meyveli Belçika usulü tercih edenlerdenseniz, şehrin en lezzetli Belçika waffle’ı sizi Kitchenette şubelerinde bekliyor.

Zengin seçeneklerle farklı damak zevklerine hitap eden Kitchenette, waffle sevenleri de unutmadı. Yapımında un, süt, yumurta, pudra şekeri ve tereyağının yanı sıra maya kullanılan Belçika waffle’ı bu özelliği ile diğer waffle’lardan ayrılıyor.

Hamurun yapım aşamasında eklenen maya, hamura kabarık ve gözenekli bir yapı kazandırıyor. Siz de dolgun hamurlu ve bol meyveli Belçika waffle’ını tercih edenlerdenseniz, bu benzersiz lezzet için günün her saatinde Kitchenette şubelerine uğrayabilirsiniz.

Kitchenette’in Mayıs ayında lezzet severlerle buluşacak olan yeni menüsünde Belçika waffle’ı gibi daha pek çok ayrıcalıklı lezzet sizleri bekliyor.
Önizle

Hiç yorum yok