Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Jason Vale ile meyve suyu dünyasını keşfedin

Jason Vale ile meyve suyu dünyasını keşfedin Meyve suyu hazırlamayı kolaylaştıran ve bir eğlenceye dönüştüren yeni Philips AVANCE Katı M...

Jason Vale ile meyve suyu dünyasını keşfedin
Meyve suyu hazırlamayı kolaylaştıran ve bir eğlenceye dönüştüren yeni Philips AVANCE Katı Meyve Sıkacağı, dünyaca ünlü detox ve sağlıklı yaşam gurusu Jason Vale tarafından öneriliyor.

Günümüzde doğal yiyecek ve içeceklerin önemi gittikçe artıyor. Meyve ve sebzeler ise doğal yollarla beslenmek isteyenlerin en favori besin kaynakları arasında. Fakat tüm günü meyve ve sebze yiyerek geçirmek çok da kolay değil. Bu sebeple meyve ve sebzeleri yemek yerine sularından faydalanmak çok daha pratik. Yeni Philips AVANCE Katı Meyve Sıkacağı, en sert elmadan en yumuşak çileğe kadar size mükemmel sonuçlar sunarken, vitamin ve mineral bakımından zengin, lezzetli ve sağlıklı içeceklerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Meyve ve sebzelerden yeni Philips AVANCE ile harikalar yaratan dünyaca ünlü detox ve sağlıklı yaşam gurusu Jason Vale, besinlerimizi pişirerek vitaminlerinin çoğunu kaybettiğimiz görüşünde. Ayrıca çiğ meyve ve sebzeleri gün içersinde yeteri kadar tüketemediğimiz için, basit bir şekilde özsularını içerek vücudumuza daha fazla fayda sağlayacağımızı belirtiyor. Katı meyve sıkacağı olarak ise 1 dakikada kolayca temizlenebilme özelliği ile dikkat çeken, bunun yanı sıra çok güçlü motoru ile yüzde 10* daha fazla meyve suyu elde eden yeni Philips AVANCE Katı Meyve Sıkacağı’nı öneriyor.

Philips AVANCE Katı Meyve Sıkacağı’nı temizlemek, özel pürüzsüz ters mikrofiltresi ve tüm posanın içinde toplandığı çıkarılabilen entegre posa haznesi sayesinde çok kolay. İşiniz bittiğinde tüm parçaları kolayca çıkarıp ister elde, isterseniz bulaşık makinesinde hızlıca temizleyebiliyorsunuz.

Tek seferde 2,5 litreye kadar meyve suyu sıkabilen yeni Philips AVANCE Katı Meyve Sıkacağı, yumuşak ve sert tüm meyvelerde mükemmel sonuç için iki farklı hız ayarına sahip. Ayrıca musluk aparatı sayesinde doğrudan bardağınıza meyve suyu sıkabilirsiniz. Philips AVANCE Katı Meyve Sıkacağı ailesinin bir diğer üyesi HR1870 ise narenciye sıkacağı aparatına da sahip.

Sağlığına olduğu kadar lezzete de önem verenlerin vazgeçilmez vitamin deposu olacak yeni Philips AVANCE ile maksimum meyve suyunun ve 1 dakikada temizliğin keyfini yaşayın.

*Philips Aluminium Collection Katı Meyve Sıkacağı HR1861

Önizle

Hiç yorum yok