Header Ads

Önizleme

Kipa’dan yüksek lifli ekmek

Reklam

Kipa’dan yüksek lifli ekmek
Kipa, sağlıklı beslenmeyi seçen müşterileri için, düşük yağ içeren yüksek lifli Puravita ekmeğinin satışına başladı.

Daha sağlıklı bir yaşam için harekete geçen Kipa (Kitle Pazarlama A.Ş.), tüketiciye sunduğu ekmek çeşitlerine bir yenisini daha ekledi. 400 gram ve ambalajlı olarak satışa sunulan Puravita ekmeği, düşük yağ ve şeker içermesi sebebiyle, kalp ve damar sağlğının korunmasına yardımcı oluyor.

Beslenme tercihlerinin değiştiği günümüzde, geleneksel yemek alışkanlıklarının baş tacı olan ‘ekmek’ de önemli bir değişim geçiriyor. Değişen beslenme alışkanlıkları sebebiyle, ekmek yerine tahıllı ekmeği tercih eden yapan ailelerin talepleri ve sağlıklı yaşama katkı doğrultusunda Kipa da mağazalarında satılan tahıllı ekmeklerin yanısıra Nisan ayı itibariyle ‘Puravita Ekmek’ satışına başladı.

Kendi markası ile satışa sunduğu ve yalnızca Kipa mağazalarında bulunabilecek pruvita ekmeği, aynı zamanda yüksel lif içeriyor ve sindirim sisteminde olumlu etki yaratmaya yardımcı oluyor.

Buğday ununun yanısıra diğer tahıl unları, tahıl taneleri ve yağlı tohumlar içeren ekmek üretimine özen gösteren Kipa mağazalarında, ekmek ürünleri belirlenirken, buğday ununun yanısıra diğer tahıl unları, tahıl taneleri ve yağlı tohumlar içeren ekmeklere ağırlık veriyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.