Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Meyvenin en lezzetli hali Hayatımızda

Dalından henüz koparılmış kadar lezzetli %100 meyvenin sadece meyvesinden üretilen şeker ilavesiz organik sertifikalı Rigoni di Asiago’nun Fior di Frutta reçelleri Ekofit güvencesi ile sofralarımıza geldi…

Rigoni di Asiago’nun Fior di Frutta reçellerinin 250 gramlık kavanozlarında toplam 1,5 kg organik meyve, tatlandırmak içinde 1,4 kg elma bulunuyor. Fior di Frutta, İtalyanca’da sözlük anlamı meyvelerin çiçeği anlamına gelse de “en iyisinin en iyisi” demektir. Rigoni Ailesi’nin hikayesi 1920 yıllarda büyükanne Elisa’nın çocuklarına, torunlarına ve sevdiklerine büyük bir aşkla leziz reçeller yapmasıyla başladı.

Halen aynı aile hiç ayrılmadıkları Asiago kasabasının yüksek tepelerinde, dağlar ve vadiler içerisinde büyük bir aşkla reçel üreterek dünyayla paylaşmaktadır.

Rigoni di Asiago 1992 yılından beri İtalya’nın ilk organik tarım üreticileri arasında yer almaktadır İtalya’nın 7 yıldır üstü üste Pazar lideri olan tek organik markadır (Nielsen). Fiordifrutta reçel üretim tekniği Rigoni ailesi tarafından geliştirilip patenti alınmış çok özel bir tekniktir.

Yıllar süren araştırmalar sonucunda keşfedilen düşük ısı pişirme tekniği ile üretimde kullanılan organik meyvelerin vitamin ve mineral değeri, koku ve aroması korunmaktadır. Şeker ilavesizdir. Şeker yerine elma suyu kullanıldığı için benzeri reçel vemarmelatlardan çok daha az şeker içerir. Ürünler %100 organik sertifikalıdır.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]