Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfağınızda ailenize gelen sağlık

Temiz bir çevre, insan sağlığı için oldukça önemli; fakat nüfusun artışı ile paralel olarak artan tüketim, doğal dengeyi bozuyor ve doğaya v...

Temiz bir çevre, insan sağlığı için oldukça önemli; fakat nüfusun artışı ile paralel olarak artan tüketim, doğal dengeyi bozuyor ve doğaya verilen zarar her geçen gün artıyor. 

Bununla beraber doğal ürünleri tüketmek gün geçtikçe zorlaşıyor. Cerablade seramik bıçaklar sağlıklı nesiller için meyve ve sebzelerinizdeki tüm vitamin, mineralleri aile bireylerine özellikle çocuklarınıza geri kazandırıyor.

Doğada elmastan sonraki en sert madde olan seramiğin, yüksek ısıda preslenerek pişirilmesi yoluyla üretilen Cerablade seramik bıçakların hammaddesi; Zirkonya olarak bilinen ve normal seramikten 10 kat daha sert olan zirkonyum dioksit. Özellikle bebek, çocuklar ve tüm aile bireyleri için meyve ve sebzelerdeki vitamin değerlerini koruyan Cerablade seramik bıçaklar herhangi bir metal içermediğinden meyve ve sebze asitleri bıçağın yüzeyine bir zarar vermez.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ “AYNA YÜZEY SERAMİK BIÇAKLAR”
Cerablade Firma Yetkilisi Meltem Gürses: “Her şeyden önce insanların dünyanın neresinde yaşarsa yaşasın, sorunsuz bir çevrede sağlıklı bir ömür sürmesinin gerektiğine inanıyoruz. İnsan sağlığı bizim için bu denli önemliyken ürünlerimizin yüzde 100 hijyenik koşullarda üretilmesi bizim için ayrıca gurur kaynağı. Ayna Yüzey seramik bıçaklar ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz.

Cerablade ayna yüzey seramik bıçaklar, seramiğin sert ve sağlam olma özelliğinden dolayı, oldukça keskin bir yapıya sahip. Bu özelliği de uzun süre bileme gerektirmeden kullanılmasını sağlıyor. Kesme işleminizi bir kağıt inceliğinde pürüzsüz yapabiliyorsunuz. Herhangi bir metal içermediğinden, hiçbir şekilde paslanma yapmaz ve böylelikle meyve asitleri bıçağın yüzeyine bir zarar veremez.

Temizlemek için bulaşık makinesinde yıkanmasına gerek olmadan sadece suyun altına tutup, kuru bir bezle kurulamanız yeterli. Benzer ölçülerdeki metal bıçaklara göre %40 oranında daha hafif olduğundan elinizi yormaz ve yemek pişirme deneyiminize keyif katar. Mutfağınıza doğala kocaman bir yer açın.” açıklamasında bulundu.

Önizle

Hiç yorum yok