Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Mutfak Düzeni; Verna Kavanoz Setiyle Kuruluyor

Verna Kavanoz Seti
Mutfakların öncü markası Emsan; geliştirdiği yeni ürünlerle mutfağımızın her köşesinde yer almaya devam ediyor. Emsan’ın yeni ürünü Verna kavanoz ve sofra setleri ile yiyeceklerinizi kolaylıkla saklayabilir, mutfak düzeninizi kurabilirsiniz.

Tasarladığı kullanışlı ürünlerle kadınların mutfaktaki hayatını kolaylaştıran Emsan; Verna kavanoz setiyle de kadınların yüzünü güldürüyor. Mutfak düzeni sağlamak isteyen kadınlar; bakliyatlarını ya da çay, şeker gibi sık kullandıkları gıdaları Verna kavanoz setlerine saklayabiliyor, sağlıklı cam kavanozları güvenle kullanabiliyor.

Paslanmaz çelik kılıfları ve hava geçirmez kapakları ile kullanım kolaylığı sunan Verna kavanoz setini mutfağınızın her köşesinde kullanabilir ve rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Emsan Verna Cam Kavanozlarıyla Gıdalarınız Tazeliğini Uzun Süre Koruyor

Emsan, ürünlerini tasarlarken kullanıcılarının sağlığını da düşünüyor. Paslanmaz çelikten üretilen dış kılıfı ve hava geçirmeyen kapağı ile içinde barındırdığı gıdaların hava almasını önleyip, tazeliğini uzun süre korumalarına olanak sağlıyor. Farklı gıdaları saklamada rahatlıkla kullanılabilen Verna Kavanoz Setinin 1.250 ml büyük 850 ml’ik küçük boyu bulunuyor. Verna serisi krem ve paslanmaz çelik alternatifleriyle her mutfağa kolayca uyum sağlıyor.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]