Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Senin favorin hangisi?

Türkiye’nin balık uzmanı Dardanel’in 2005 yılında Türk tüketicisiyle tanıştırdığı taze üçgen sandviç, kısa zamanda büyük bağımlılık yaratt...

Türkiye’nin balık uzmanı Dardanel’in 2005 yılında Türk tüketicisiyle tanıştırdığı taze üçgen sandviç, kısa zamanda büyük bağımlılık yarattı ve Eylül 2012’de “Mister No” adıyla tüketiciyle buluştu. 

Dardanel güvencesiyle en iyi kaliteyi en lezzetli haliyle sunan Mister No, şimdi de ekonomik “Kenarlı Ekmek” sandviç çeşitleriyle raflarda yerini alıyor.

Mister No, Türkiye’de ilk kez Dardanel markasıyla tanınan üçgen sandviçleri ile kategori liderliğini sürdürüyor. “Sen acık, ben doyururum” sloganıyla, özellikle çalışanların ve öğrencilerin kurtarıcısı olan Mister No; şimdi daha da ekonomik fiyatıyla lezzetseverleri mutlu ediyor. Farklı damak tatları dikkate alınarak oluşturulan Ton Balıklı, İtalyan Salatalı, Tavuk Salatalı ve Kaşarlı-Salamlı seçenekleriyle Kenarlı Ekmek ailesi ekonomik sandviç lezzeti vadediyor.

Hem lezzetli hem ekonomik: Mister No Kenarlı Ekmek Ailesi
Mister No’nun cüzdanınızı da düşünen yeni “Kenarlı Ekmek” çeşitlerinden Ton Balıklı, İtalyan Salatalı, Tavuk Salatalı 2,99 TL, Kaşarlı Salamlı 3,50 TL’den satışa sunuluyor.

Evde, ofiste, piknikte, okulda, yolda açlığı gidermenin en lezzetli yolu Mister No, artık ekonomik ürünleri ile de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yumuşacık ve kenarlı ekmeğin arasında özel soslarla hazırlanan Mister No Üçgen Sandviç, lezzet arttırıcı olarak bilinen Monosodyum Glutamat’a da “NO!” diyor; lezzetini uzmanlık ve deneyimden alıyor.

Katkısız Mister No lezzetleri arasında, üçgen sandviçin yanı sıra panini sandviç, taze pizza, taze dilim pasta ve taze sıkma meyve suyu çeşitleri de bulunuyor.

Önizle

Hiç yorum yok