Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Toplantılara lezzet katan menüler

İş toplantılarını keyifli şekilde gerçekleştirmenin, toplantı sırasında hissedilen açlık hissini bastırmanın ve toplantıya konsantre olmanın...

İş toplantılarını keyifli şekilde gerçekleştirmenin, toplantı sırasında hissedilen açlık hissini bastırmanın ve toplantıya konsantre olmanın yolu doyurucu yiyeceklerden geçiyor. 

Bu konuyu dikkate alan Duran Sandwiches sevdiğimiz lezzetleri için “Toplantı Menüleri” adı altında yepyeni bir paketleme sistemi geliştirdi ve toplantıların aralıksız bir şekilde sürdürülmesi imkanını geliştirdi.

Günümüzde yoğun iş temposu ile birlikte stresin artması, beslenme alışkanlıklarını olumsuz etkiliyor. Yerinde kararlar alabilme ve iş yaşamındaki yoğun stresle başa çıkabilmenin de doğru beslenmeyle yakından ilgili olduğu herkes tarafından biliniyor.

 Duran Sandwiches bu konuya verdiği hassasiyetle geliştirdiği “Toplantı Menüleri”nde daha önceden alışkın olduğumuz doyurucu lezzetlerini toplantılara uyarlanmış haliyle sunuyor. Daha küçülttüğü paketlerinde lezzet ve doyuruculuğun yanında şık bir görünüm de sunan Duran, tek pakette 15 kişiye kadar hazırladığı menülerindeki lezzetli yiyeceklerle açlığın konsantrasyon dağılmadan bastırılmasına çözüm getiriyor.

Farklı Zevkler Konusunda Endişelenmeyin!
Sandwichlerinin tazeliği, kalitesi ve özel formülleri ile dikkat çeken Duran Sandwiches, farklı zevkler konusunda da oldukça titiz. Hellimli tortillaları, peynirli sandviçleri ve schnitzelleri oldukça beğenilen Duran, vejeteryanlar için de farklı seçenekler sunuyor.

Taze sandviçler, mini paniniler ve tortillalardan oluşan “Toplantı Menüler”i diyet yapanlar için kepek ekmeğine de hazırlanabiliyor. Zahmetsiz yeme imkanı ve farklı lezzetlerle toplantı sırasında dikkatin dağılmasını ve motivasyonunun bozulmasını önleyen Duran Sandwiches; uygun fiyatları, pratikliği ve hızıyla tercih sebebi oluyor.

Önizle

Hiç yorum yok