Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Uludağ Doğal Maden Suyu Yüzyılın Etiketini Arıyor

Uludağ İçecek, Uludağ Doğal Maden Suyu kaynağının işletme ruhsatının alınmasının 100. yılı nedeniyle üniversite öğrencileri arasında bir eti...

Uludağ İçecek, Uludağ Doğal Maden Suyu kaynağının işletme ruhsatının alınmasının 100. yılı nedeniyle üniversite öğrencileri arasında bir etiket tasarım yarışması düzenliyor. 

Tüm üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi lisans öğrencilerinin katılımına açık olan Uludağ Doğal Maden Suyu 100. Yıl Etiket Tasarımı Yarışması’na başvurular, 15 Mayıs 2013 tarihine kadar devam edecek. Ödüllerin yanı sıra, dereceye girecek öğrencilerin etiket tasarımları, Uludağ Doğal Maden Suyu’nun sınırlı sayıda üretimi yapılacak özel kutularında yer alacak. Yarışma hakkında www.yuzyilinetiketi.com adresli web sitesinden detaylı bilgi almak mümkün.

Uludağ İçecek, Uludağ Doğal Maden Suyu kaynağının işletme ruhsatının alınmasının 100. yılını bir etiket tasarım yarışması ile kutlamaya devam ediyor. Yurt çapında tüm üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi lisans öğrencilerinin katılımına açık Uludağ Doğal Maden Suyu 100. Yıl Etiket Tasarımı Yarışması için başvurular 15 Mayıs 2013 tarihine kadar sürecek.

Yarışmanın, yıllar içinde bir yaşam kültürü haline gelen Uludağ Doğal Maden Suyu ile gençler arasındaki iletişimi daha da güçlendireceğini belirten Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin şunları söyledi:

“Uludağ Doğal Maden Suyu kaynaklarının işletme ruhsatının Uludağ İçecek tarafından alınmasının 100. yılını çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Üniversitelerde düzenlediğimiz bu yarışma da kutlamaların bir uzantısı. Uludağ Doğal Maden Suyu hayata sağlık ve lezzet katan bir ürün olmanın ötesinde, yenilikçi çizgisiyle de değerini kuşaklar boyu korumayı başarıyor. Gençlerle kurduğumuz güçlü ilişkinin 100 yıldır olduğu gibi, 100 yıl sonra da Uludağ Doğal Maden Suyu’nun bir yaşam kültürü olarak kalmasını sağlayacağına inanıyoruz. Bu çerçevede, etiket tasarım yarışmamız bunun için bize önemli bir fırsat sunuyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan tüm gençleri yarışmamıza katılmaya çağırıyoruz.”

Yarışmada dereceye girenleri anlamlı ödüller bekliyor
Uludağ Doğal Maden Suyu 100. Yıl Etiket Tasarımı Yarışması’nda dereceye girecek öğrencileri değerli ve anlamlı ödüller bekliyor. Yarışmanın birincisi Londra Tasarım Haftası için özel seyahat paketi, ikincisi Apple Macbook Pro ve üçüncüsü Wacom Intous tabletin sahibi olacak. Dereceye girecek öğrencilerin etiket tasarımları ayrıca Uludağ Doğal Maden Suyu’nun sınırlı sayıda üretimi yapılacak özel kutularında tüketicilerle buluşacak.

Uzman isimleri buluşturan jüri
Yarışmaya katılan öğrencilerin çalışmaları, kendi alanının tanınmış, başarılı isimlerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek. Yarışmanın jürisi DiceKayek Markası Yaratıcılarından Ece Ege, Fotoğraf Sanatçısı Zeynel Abidin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ambalaj Sektör Temsilcisi Aslıhan Arıkan, Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Üyesi ve Endüstri Tasarımcısı Dr. Akademisyen Oya Akman, Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi Ajans Başkanı Kayhan Şardan ve Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin’den oluşuyor.

Uludağ Doğal Maden Suyu 100. Yıl Etiket Tasarımı Yarışması hakkında daha detaylı bilgiye www.yuzyilinetiketi.com adresli web sitesinden ulaşmak mümkün.

Önizle

Hiç yorum yok