Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ustasından Notlar; Dilim Böreğin Tadı Nasıl Çıkar?

Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdür Engin Sağlamdemir Mutfak kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan su böreği, Dilim Börek farkıyla özel...

Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdür Engin Sağlamdemir
Mutfak kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan su böreği, Dilim Börek farkıyla özel günlerinizin ve toplantılarınıza renk katar. Ancak börek bir Fast Food yiyecek değildir. 

Bu nedenle ister kendinize bir ziyafet çekin, ister dostlarınızla paylaşın, Dilim Börek keyfini zirvede yaşamak için bazı püf noktalarını bir kenara not edin. Dilim Börek’te unutulmaz lezzetleri yaratan şirketin, Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdür Engin Sağlamdemir, sipariş ettiğiniz böreğin tadını nasıl daha iyi çıkaracağınızı anlatıyor

Size çok özel ve farklı bir börek sunuyoruz
Dilim Börek olarak yerel mutfaklarımızdan aşina olduğunuz ve kaybolmaya yüz tutan tatları size sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Örneğin, su böreğinin geleneksel damak tadını oluşturabilmek için fırında pişmemesi gerektiğini biliyoruz. Su böreği döner ocaklarda yavaş yavaş pişmelidir. Su böreği, ancak o zaman gerçek tadına ulaşır. Üzerine baklava hamuru konan, fırında pişen su böreklerinin farklı bir damak tadı vardır. Bizim ürettiğimiz börek ve baklava Safranbolu yöresi börekleri gibidir. Yemesi daha güzel ve incedir. 10 yufkadan yapılır ve ağırlığı 3 kg civarındadır. Böreğimiz çok kalın olmadığı için piştiği ateş, peynire ve iç bölüme daha hızlı nüfuz eder. Kalın böreği istediğiniz gibi pişiremezsiniz. Ticari endişeler ile daha kalın 3,5 kg ve üzerinde üretilen börekler var. Biz damak tadını koruyabilmek için belirli prensiplere dikkat ediyoruz.

Dilim Börek keyfi aceleye gelmez!
Bütün müşterilerimizin böreklerini özenle hazırlıyoruz. Adreslerine, sıcak ve taze olarak ulaşması için özenle servis ediyoruz. Birçok müşterimiz siparişlerini en az iki saat önceden veriyor. Ev kadınlarının birçoğunun önemli günleri için bir önceki günden sipariş verdiklerini çağrı merkezimiz kanalıyla öğreniyoruz. Şunu hiçbir zaman unutmayın ki, börek hazır bir yiyecek değildir.

Böreklerimizi bir süre daha saklamayı düşünüyorsanız şu koşullara sağlık açısından mutlaka dikkat etmelisiniz
Unutmayınız ki, katkısız ve doğal malzemelerden üretilmiş taze bir ürün sunuyoruz. Bildiğiniz üzere bozulmayan yiyecekler, genelde içinde katkı malzemesi olan hazır gıdalardır. Size evinizde pişen herhangi bir yiyeceği aratmayacak doğallıkta, lezzette ve elbette bu nedenle de sağlıksız şartlarda çok uzun süre saklamayı tavsiye etmeyeceğimiz bir ürün sunuyoruz. Ürünlerimiz +4 derecede 2 güne kadar saklanabilir. Bunu yanı sıra Dilim Börek ürünlerini deepfreeze’de ise çok uzun süre saklayabilirsiniz.

Önizle

Hiç yorum yok