Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Anneler Günü’ nde Annenize En Kalıcı Hediye

60’dan fazla ülkede bayanların beğenisine sunulan BergHOFF’ un ürün yelpazesinde anneniz için bir çok çarpıcı ve kalıcı hediye alternatifler...

60’dan fazla ülkede bayanların beğenisine sunulan BergHOFF’ un ürün yelpazesinde anneniz için bir çok çarpıcı ve kalıcı hediye alternatifleri yer alıyor.

BergHOFF VIRGO tencere ve tavalar, kendine özgü noktalı yüzeyi ile mutfaklarda mükemmel performans sağlıyor. Tencere ve tavalar çizilmelere karşı oldukça dayanıklı seramik kaplamadan oluşan yüzeyi ile zahmetsizce temizleniyor.

Yanmaz-yapışmaz özelliğe sahip kaplaması ile tamamen sağlıklı ve çevre dostu olan BergHOFF VIRGO tencere ve tava serisi, hızlı ve eşit ısı dağılımıyla da mutfaklarda enerji tasarrufu sağlıyor.

BergHOFF Duo Tuz ve Karabiber Değirmeni, tane tuz ve karabiberi en doğal şekliyle öğüterek yemeklere lezzet katıyor. Tuz ve karabiberi tek bir değirmende buluşturan Duo Tuzluk ve Karabiberlik, sağa çevrildiğinde karabiberi, sola çevrildiğinde tuzu öğütüyor. Sağlıklı materyallerden üretilmesi ve pratik oluşu ile bayanların ilgisini üzerine çeken BergHOFF Duo Tuz ve Karabiber Değirmenin gövdesi, paslanmaz çelik ve transparan akrilikden oluşuyor


Önizle

Hiç yorum yok