Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Benzersiz Lezzetleri Tatmaya Hazır Olun!

İsviçreli gurme dondurma ustası Mövenpick, Türkiye’de bir ilke imza atan Dondurma Günleri ile birbirinden farklı dondurmalı lezzetler ve çeş...

İsviçreli gurme dondurma ustası Mövenpick, Türkiye’de bir ilke imza atan Dondurma Günleri ile birbirinden farklı dondurmalı lezzetler ve çeşitli aktivitelerle, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de dondurma tutkunlarına çok özel sürprizler hazırlıyor.

İlk kez 2011 yılında gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen “Mövenpick Dondurma Günleri”, bu yıl 1-16 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da; Caddebostan, Şaşkınbakkal, Ataköy, Galleria Alışveriş Merkezi, Ulus, Akmerkez Alışveriş Merkezi, İstinye Park Alışveriş Merkezi, Bebek, Kuruçeşme ve Nişantaşı gibi seçkin lokasyonlarda gerçekleşecek.

Aşşk Kahve, Cookshop, Kırıntı, Hardal, La Sirène/Bebek, Masa Restaurant/İstinye Park AVM,
S Café/Akmerkez AVM, Chocolate/Capacity AVM, Mövenpick Hotel İstanbul, Hayal Kahvesi/CKM gibi pek çok seçkin mekan Mövenpick Dondurma Günleri boyunca, aktiviteye özel olarak hazırladıkları dondurmalı tarif ve menülerini misafirlerine sunacaklar.

Mövenpick Dondurma Günlerine Özel Sürprizler

Özellikle dondurma tutkunlarının yakından takip edecekleri Mövenpick Dondurma Günleri, etkinliğe katılan seçkin mekanlarda farklı lezzet deneyimleri yaşatacak. Aktivite süresince, belirlenen mekanlarda görev alacak Mövenpick Dondurma marka elçileri, etkinliğe özel sürprizleri tanıtırken, misafirlere eğlenceli oyunlar oynatacak.

‘’Gurme Dondurmanın Burç Haritası’’ oyununa katılacak olan dondurma tutkunları, kendi burçlarına ait dondurma veya sorbe lezzetini öğrenmek için, noktada görevli marka elçisinin ileteceği kartın arkasını kazıyarak, kendilerine önerilen eşsiz Mövenpick dondurma veya sorbe lezzeti ile serinliğin keyfine varacak.

Sosyal medya uygulamaları ile de fark yaratacak olan etkinlikte, 01-16 Haziran tarihleri arasında #MovenpickDondurmaGunleri etiketiyle (hashtag) katılımcı mekanlarda çektikleri fotoğrafları Instagram üzerinden paylaşan dondurma severleri birbirinden güzel hediyeler bekliyor olacak. Geliştirilecek yazılımla Facebook marka sayfasına aktarılacak olan fotoğraflar arasından, sayfa takipçilerinden en fazla oyu alan ilk 10 fotoğraf ünlü şef Eyüp Kemal Sevinç tarafından değerlendirilecek. Seçilecek ilk 3 fotoğrafın sahibi Mövenpick Dondurmaları’ndan sırası ile Mini iPad, iPod Nano ve iPod Shuffle kazanacak.

Mövenpick Dondurma Günleri etkinliği kapsamında, Foursquare kullanıcılarını da özel sürprizler bekliyor olacak. ‘MovenpickDondurmaGunleri/EtkinlikNoktasi’ etiketiyle, aktiviteye katılan tüm seçkin mekanlar için ‘check-in’ noktaları oluşturulacak. Bu noktalarda geçerli olmak üzere tanımlanacak özel fırsat (Check-in Special) kapsamında, lokasyonlara göre belirlenen saat aralıklarında check-in yapan ilk 10 kişiye, cep telefonlarının ekranını mekanda görevli Mövenpick marka elçisine gösterdikleri takdirde, istedikleri çeşit bir top Mövenpick dondurma veya sorbe hediye ediliyor olacak. Kullanıcılar ayrıca etkinliğe katıldıkları ‘check-in’ noktası üzerinden Mövenpick Dondurmaları için yorum yapabilecek, diğer yorumları görüntüleyerek bilgi alışverişinde bulunabilecekler.

Aktivite ile ilgili daha fazla bilgi için www.facebook.com/MovenpickTurkey sayfasından duyuruları takip edebilirsiniz.

Mövenpick Dondurma Günleri’nin dondurma severlere sürprizleri bunlarla da sınırlı kalmayacak. 1-16 Haziran 2013 tarihleri arasında katılımcı noktalarda sipariş edilen her bir dondurma, sorbe topu veya Mövenpick kupunun ikincisi hediye edilecek.

Enfes Sorbelerin Ananası Kosta Rika’dan, Kayısısı Fransa’dan
Sorbe ürünleriyle her zaman farklılık yaratan Mövenpick Dondurmaları, piyasaya sürdüğü Pineapple (Ananas) ve Apricot (Kayısı) sorbeleri ile ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Pineapple sorbenin eşsiz aroması ve kokusu ile ön plana çıkan ananasları Kosta Rika’dan, Apricot sorbeye lezzetini veren sulu ve tatlı Bergeron kayısıları ise Fransa’dan tedarik ediliyor. Ferahlatıcı ve canlandırıcı etkisiyle sorbe ürünleri, içerdikleri % 0,1 yağ oranı, taze meyve püresi ve meyve parçacıkları ile lezzetten ve formundan vazgeçmek istemeyenler için sağlıklı ve hafif bir alternatif sunuyor.

7’den 70’e Banana Dondurma
Mövenpick, mevcut meyveli dondurma çeşitlerine Banana (Muz) dondurmayı da ekleyerek, hem yetişkinlerin hem de küçük dondurma severlerin vazgeçemeyeceği bir lezzeti daha müdavimleri ile buluşturuyor. Gerçek muz parçacıklarıyla üretilen muzlu sorbe ve dondurmanın enfes bir bileşimi olan Banana dondurma, Mövenpick’in tüketicilerle buluşturduğu bir diğer yeni lezzeti. Enfes kokusu ile Banana dondurma daha tadına bakmadan iştahları kabartacak.

Çikolata Tutkunları Bu Tadı Çok Sevecek!
Son dönemde popülerliği artarak birçok tatlı atıştırmalıkta ve soğuk/sıcak kahvelerde yer alan beyaz çikolata Mövenpick’in yepyeni lezzeti White Chocolate dondurmada da yerini aldı. White Chocolate dondurma içeriğindeki çıtır çıtır beyaz yaprak çikolata ve özel sosu eşliğinde tüketicileri lezzet yolculuğuna davet ediyor. Bitter yaprak çikolatalı Swiss Chocolate, naneli ve parça çikolatalı Mint Chocolate ve iri Hindistan cevizi parçacıklı Coconut & Swiss Chocolate’dan sonra White Chocolate dondurma, dünyaca ünlü İsviçre çikolatasının keyfini başka bir boyuta taşıyor.

Önizle

Hiç yorum yok