Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Doygun’la Hayata Dair

Türk toplumuna sağlıklı ekmek üretmek misyonuyla yola çıkan tam buğday ekmeğinin ilk üreticisi ve isim babası Doygun Ekmek, şimdi de sosyal ...

Türk toplumuna sağlıklı ekmek üretmek misyonuyla yola çıkan tam buğday ekmeğinin ilk üreticisi ve isim babası Doygun Ekmek, şimdi de sosyal medyada takipçilerine özel bir projeye imza atıyor. 

“Doygun’la Hayata Dair” adlı projenin ilk ayağı Doygun’un Facebook sayfasında Süper Dadı olarak da bilinen Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen ile start aldı. Yeşim Varol Şen, Doygun Ekmek’in Facebook sayfasında her hafta ilişkiler, evlilikler, çocuklar gibi hayata dair farklı konulardaki yazılarını paylaşıyor ve konuyla ilgili gelen sorulara yanıt veriyor.

Yaşam Koçu ve Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen, “Doygun’la Hayata Dair” projesi kapsamında her hafta Pazartesi günleri yazılarını Doygun Ekmek’in facebook.com/doygunekmek sayfasında paylaşıyor. Doygun Ekmek Facebook sayfası takipçilerinin hafta boyunca yazının konusuyla ilgili soracakları sorular ise Cuma günleri yine Yeşim Varol Şen tarafından yanıtlanıyor.

Mayıs ayında başlayan ve Temmuz ayının sonuna kadar Yeşim Varol Şen ile devam edecek olan Doygun’la Hayata Dair’in Haziran ayı konu başlıkları ise “Çocukların öfke nöbetleri”, “Ben söyledikten sonra ne kıymeti var?”, “Haklı mı olmak istiyorsunuz, mutlu mu?” ve “İletişimde “Ben” dili” olacak.

Yaşam Koçu ve
Evlilik Danışmanı Yeşim Varol Şen
Hayata dair ipuçlarının bazen çok büyük değişikliklere yol açabileceğinden hareketle bu projeyi planladıklarını belirten Doygun Ekmek Pazarlama Müdürü Burcu Özcan, Yeşim Varol Şen’in yazıları ve yorumlarıyla takipçilerini merak ettikleri konularda bilgilendirmeyi ve kendi aralarında paylaşımlarda bulunabilecekleri bir platform oluşturmayı amaçladıklarını söyledi. Özcan, proje boyunca takipçilere yönelik sürprizler de olacağını ifade etti.

Yeşim Varol Şen’in yazılarını okumak ve merak ettiklerinizi sormak için Doygun Ekmek’in Facebook sayfasına www.facebook.com/doygunekmek adresinden ulaşabilirsiniz.

Önizle

Hiç yorum yok