Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

En Büyük Şef Benim Babam

Emsan Şef Tavasıyla En Büyük Şef Benim Babam  Mutfakların köklü markası Emsan, baş kahramanımız babalarımızı Babalar Günü’nde de unutmad...

Emsan Şef Tavasıyla En Büyük Şef Benim Babam 
Mutfakların köklü markası Emsan, baş kahramanımız babalarımızı Babalar Günü’nde de unutmadı. Bu özel günde Griss Şef tavasıyla, babalar, usta birer şefe dönüşecek.

Emsan, Babalar Günü’nde yemek yapmayı seven babalara çok özel bir hediye alternatifi sunuyor. Emsan Griss şef tavası, babaların yemek yapma alışkanlığını keyfe dönüştürüyor. Kısa sürede eşsiz lezzetler pişirebilen Emsan şef tavası sağlığına ve formuna özen gösteren babalar için en ideal hediye seçeneği oluyor.

İç Yüzey Seramik Kaplamasıyla Yiyeceklerin Besin Değerini Koruyun

Emsan Griss Şef tavası, alüminyum döküm gövdesi ve seramik iç kaplamasıyla kalite ve şıklığı birleştiriyor. İç yüzey seramik kaplamasıyla yiyeceklerinizin besin değeri kaybolmuyor.

Girss Şef tavası; yüksek ısıya dayanıklı özel “non-stick” dış kaplamasıyla uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor. 24 ve 28 cm ölçülerinde iki farklı boyu bulunan Griss Şef Tavası ergonomik ve şık ‘soft touch” kırmızı renkli kulplarıyla mutfaklarınıza şıklık katıyor.

Yemek yaparken hem lezzet hem de sağlıktan vazgeçmek istemeyen babaların tercihi Emsan Griss Şef tavası, bu özel günde hediye alternatifleri arasında fark yaratıyor.

Önizle

Hiç yorum yok