Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Gün, Boğaz’ın gözdesi HUQQA’da başlar

Denizli’den gelen yufkalarlahazırlanan bükmeler ve muskalar İtalyan mutfağının vazgeçilmezi meşhur “Burrata peyniri” ile buluşarak, Mahmut A...

Denizli’den gelen yufkalarlahazırlanan bükmeler ve muskalar İtalyan mutfağının vazgeçilmezi meşhur “Burrata peyniri” ile buluşarak, Mahmut Anlar imzasıyla Boğaz’ın eşsiz manzarasındakonumlanan son zamanların en gözde mekanı HUQQA’da herkesi müthiş bir Pazarkahvaltısına bekliyor.

Boğaz keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için artık yeni bir uğrak noktası var! Dünya mutfağından birçok farklı lezzeti aynı menüde buluşturan HUQQA, oldukça iddialıolduğu yöresel tatlarla bezenen zengin kahvaltı menüsüyle misafirlerine Boğazmanzarası eşliğinde müthiş bir Pazar keyfi yaşatıyor.

Tasarımlarına yansıttığı modern,keyifli ve minimalist çizgilerle mekanlara farklı bir bakış açısı sunan ünlüMimar Mahmut Anlar imzasıyla hazırlanan HUQQA,sahip olduğu eşsiz konumuyla dünya mutfaklarındanfarklı damak tatlarını kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerininbeğenisine sunuyor.

Italyan mutfağının vazgeçilmezi mozarella, burgu formuyla kahvaltı sofrasında hem göze hemdamaklara hitap ederken, Denizli yöresinden özel olarak gelen yufkalarla hazırlanan muska ve bükme, ev yapımı turunç-ceviz reçeli serpme kahvaltımenüsünde en çok tercih edilen tatlar arasında yer alıyor.

Trakya eski kaşarı,Erzincan tulumu gibi yöresel tatların ön planda olduğu kahvaltı menüsü,İtalya’nın dünyaca ünlü Burrata peyniri ile buluşarak, ortalama 39 TL fiyatla Boğazmanzarası eşliğinde misafirlerine müthiş bir kahvaltı keyfi yaşatıyor.

Yaz aylarının vazgeçilmezilimonata da HUQQA’da kahvaltı sonrası keyifli dakikaları zirve yaptırıyor. Evyapımı çilek, mango, karpuz, ananas, zencefil aromalı limonatalar mekanın enfavori ve denenmesi gereken içecekleri arasında yer alıyor.

Önizle

Hiç yorum yok