Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mangal ve barbekü partilerinin lezzeti

Mangal ve barbekü partilerinin lezzeti Lezita'dan “Hayatın Lezzeti” Lezita, bütün piliç, göğüs, but ve kanat gibi birbirinden leziz ...

Mangal ve barbekü partilerinin lezzeti Lezita'dan
“Hayatın Lezzeti” Lezita, bütün piliç, göğüs, but ve kanat gibi birbirinden leziz piliç eti çeşitleriyle, havaların ısınmasıyla başlayan piknik sezonunun vazgeçilmezi mangal ve barbekü partilerinin baş tacı oluyor. 

Lezzetli, hijyenik koşullarda, el değmeden üretilen Lezita piliç eti ürünler, her mangalseverin damağını bayram ettirirken, özel piliç eti ürünlerinden Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş hiç zahmete girmeden tam kıvamında bir çöp şiş lezzeti sunuyor.

Harika bir pazar buluşması
Hayattan keyif almayı ve ağzının tadını bilenler için bahçede mangal, barbekü ve açık havada piknik vazgeçilmez... Bütün piliç, kanat, but ve göğüs gibi mangala uygun pek çok çeşidi bulunan Lezita piliç eti ürünleri ister tek başına ister sevgilinle ya da eşinle istersen de arkadaşlarınla harika bir Pazar buluşmasında mangal keyfine keyif ve lezzet katıyor. Özel ürünlerden Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş ise mangalseverlere hem pratik hem de leziz bir lezzet sunuyor.

Lezita Piliç Eti ürünleriyle mangalseverlerin damakları bayram ediyor
Lezita’nın bütün piliç, kanat, göğüs ve but ürünleri altında geniş ve zengin bir ürün yelpazesi bulunuyor. Damak zevkine ve pişirme tercihine göre seçenekler sunan ürünler sağlıklı ve hijyenik koşullarda, el değmeden üretilerek sofralara ulaştırılıyor. Mangalseverlerin vazgeçilmezi oluyor.

Mangallar için özel bir lezzet: Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş
Lezita, tavuk etini leziz acı sosla kaplayarak, doğal kırmızı ve yeşilbiberlerle sizin için bir araya getirdi ve ortaya Lezita Kırmızı Yeşil Biberli Çöp Şiş çıktı. Bu yeni Lezita lezzeti, tava ya da mangalda, orta ateşte yedi dakika içinde servise hazır hale geliyor. “Şimdi keyifli sofralarınızı yepyeni ve tam kıvamında bir çöp şiş lezzetiyle renklendirme zamanı” diyor.

Önizle

Hiç yorum yok