Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfağınızı Bu Yaz Filiz Yenileyecek

Türkiye’nin vazgeçilmez lezzeti Filiz, 1 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği yepyeni kampanyasıyla makarna severlerin mutfağı...

Türkiye’nin vazgeçilmez lezzeti Filiz, 1 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği yepyeni kampanyasıyla makarna severlerin mutfağını baştan aşağı yeniliyor

39 yıldır Türk mutfaklarının ve sofralarının vazgeçilmezi haline gelen Filiz Makarna, şimdi sadece lezzetli makarnaları ile değil; hediye ettiği rüya mutfaklar ile de hünerli ellere ilham veriyor.

Türkiye genelindeki tüm makarna severler için fırsatlarla dolu muhteşem kampanyaya, 1 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Filiz markalı ürün satın alan herkes katılabilecek.

Katılımcılar, boş ürün paketlerini (her ürün paketi için 1 çekiliş hakkı) isim, adres ve telefon bilgilerini eksiksiz yazarak 22 Temmuz Pazartesi mesai saati bitimine kadar P.K.62 34361 Şişli/İSTANBUL adresine göndererek çekiliş hakkı kazanacaklar.

Filiz Kampanyası çekilişine katılan isimler arasından beş talihlinin mutfağı Türkiye’nin en beğenilen mutfak mobilyaları markalarından Kale Mutfak ve şık ankastre ürünleriyle dikkat çeken Teka ile baştan aşağı yenilenecek.

Önizle

Hiç yorum yok