Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Nane ferahlığı limonatanızda

Havaların ısınmasıyla soğuk içeceklere yönelen ancak sağlığa zararlı asitli seçeneklerden uzak duranlar için en sağlıklı ve en lezzetli alte...

Havaların ısınmasıyla soğuk içeceklere yönelen ancak sağlığa zararlı asitli seçeneklerden uzak duranlar için en sağlıklı ve en lezzetli alternatif limonata. 

Gıda güvenliği ve halk sağlığına verdiği değerle limonatasına hiçbir tatlandırıcı ve renklendirici madde koymayan Doğanay Gıda, farklı damak tatları için sade, şekersiz ve naneli seçenekleri üretiyor. Ar-Ge çalışmalarını her geçen gün hızlandıran Doğanay, tadında ve kokusunda revizyon yaptığı limonatasında çocuklarda hiperaktivite ve alerjiye sebep olan tartrazin, kinolin sarısı ve gübatımı sarısı gibi maddelerin olmaması konusunda da üst seviyede hassasiyet gösteriyor…

Türkiye’de şalgam suyu üretiminin yüzde 95’ine sahip olup sektörün lokomotifliğini üstlenen Doğanay Gıda, diğer ürünleriyle oldukça takdir görüyor. Şalgam suyu ve limonatasının yanında sirke, nar ekşisi ve limon sosu da üreten Doğanay, bu ürünlerinde de Sağlık Bakanlığı ve halkımızın onayını alıyor. Son dönemlerde organik gıdalarla beslenme konusundaki hassasiyeti destekleyen Doğanay, taze meyvelerle ürettiği limonatasında hiçbir tatlandırıcı ve renklendirici madde kullanmıyor.

Çeşitli baharatlarla, tamamen doğal yollarla ürününe renk katan Doğanay, tat ve koku konusunda da farkını ortaya koyuyor. Son üretiminden önce gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla tat ve kokuda yenilenmeye giden Doğanay, Türkiye’de ilk ve tek olan naneli çeşidi ile de ilgi görüyor.

ÇOCUKLARDA ALERJİ VE HİPER AKTİVİTE YAPAN MADDELER İÇERMİYOR!
Sade, şekersiz ve naneli olarak 3 farklı seçenekle farklı damak tadına ve tüketici tercihine hitap eden Doğanay, daha önce çocuklarına limonata içirmek konusunda endişe yaşayan ebeveynlerin de tercih ettiği marka oldu. Doğanay limonata, çeşitli asitli ve şekerli içeceklerde, raf ömrünü uzatmak ve renk vermek amacıyla bulunan ve çocuklarda hiper aktivite ve alerjiye sebep olan tartrazin, kinolin sarısı ve gübatımı sarısı maddelerini içermiyor.

Limonatasına renk vermek için bitkisel çözümlere başvuran dolayısıyla çocuk sağlığını tehdit eden tartrazin, kinolin sarısı ve gübatımı sarısı maddelerini kullanmayan Doğanay, Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı onaylarla da sektörde öne çıkıyor.

Önizle

Hiç yorum yok