Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Palmiye ağaçları arasındaki yeşillikler içerisinde

Harvard Cafe, misafirlerini yenilenen bahçesinde ağırlamaya başladı.  Palmiye ağaçları arasındaki yeşillikler içerisinde, dingin ve sakin ...

Harvard Cafe, misafirlerini yenilenen bahçesinde ağırlamaya başladı. 

Palmiye ağaçları arasındaki yeşillikler içerisinde, dingin ve sakin ortamıyla konuklarına adeta bir cennet bahçesi atmosferini yaşatan Harvard Cafe, zengin menü seçenekleriyle damak tadına düşkün olanların da değişmeyen adresi olmaya devam ediyor.

Kargaşadan uzak, gizli bir bahçe... Dostlarınızla hoşça vakit geçirip, uzun sohbetler yapabileceğiniz bir vaha... İstanbul’un hareketli semtlerinden Etiler’deki Harvard Cafe, misafirleri için günün her saatinde, uğultudan uzak ve sakin bir liman olmayı sürdürüyor. Dünya mutfağının birbirinden lezzetli ve seçkin tatlarını, başka hiçbir yerde olmayan özelekmeğiyle sunan Harvard Cafe, konukları için bitmeyen bir tutku olmaya devam ediyor.

Harvard Cafe, uzun ve yorucu bir güne hazırlananlar için mükemmel seçenekler sunduğu kahvaltı menüsünün yanı sıra, Tex-Mex Mutfağı’ndan olağanüstü sunumlarıyla da eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Formuna özen gösterenleri de düşünen Harvard Cafe, düşük kalorili yemek seçeneklerini taze sebzelerden, özenle hazırlıyor.

Özel tariflerle hazırlanmış, muhteşem Harvard tatlıları ise, müdavimlerinin olmazsa olmazı arasında yer alıyor.
Açıldığı günden bu yana, tam 17 yıldır misafirlerine “biz sizinle mutluyuz” diyen Harvard Cafe, çizgisini değiştirmeden hizmet vermeyi sürdürüyor.


Önizle

Hiç yorum yok