Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Stil Sahibi Babaların Hediyesi

Stil Sahibi Babaların Hediyesi Ünlü İtalyan tarzını her ürününe yansıtan De’Longhi, Icona Vintage kahve makinesi ile babaların kalbini k...

Stil Sahibi Babaların Hediyesi
Ünlü İtalyan tarzını her ürününe yansıtan De’Longhi, Icona Vintage kahve makinesi ile babaların kalbini kazanıyor. Seçkin ve sofistike tasarımı ile dikkat çeken Icona Vintage Serisi dekorasyona özen gösteren babaların ilgi odağı olacak.

Babanız stil sahibi ise ona hediye seçerken her zaman zorlanırsınız. Onun hep farklı ve sıra dışı olduğunu bilirsiniz ve ona alacağınız hediye de öyle olmalıdır. De’Longhi Icona Vintage kahve makinesi İtalyan tarzı yaşamı, şıklığı ve tasarımı simgeleyen ikonlardan ilham aldı. Dikkatlice seçilmiş materyalleri, şık krom dokunuşları ve seçkin detaylarıyla dikkat çeken Icona Vintage kahve makinesi ile babanızı şaşırtacak ve kendi tarzını yaşatmasını sağlayacaksınız.

Stil sahibi ve kahve tutkunu babalarınızın vazgeçemeyeceği De’Longhi Icona Vintage kahve makinesi; geçmişten bugüne klasikleşmiş objelerin kalite ve değerini anlatan Vintage kavramı ve İtalyan tasarım şıklığıyla yorumladı.

Icona Vintage Serisi; mat ve kadife siyah kaplama dış yüzeyi, deri düğmeleri, ahşap rengi detayları ve eşsiz şıklığa sahip Storica ile klasik tarzı yaşatıyor. Eski zamanlardaki seçkin yaşamların zarafetini yansıtan, doğal, mat, yumuşak dokulu, bronz rengi kaplama ve şık parlak krom detaylarıyla Etnica ise; seçkin, sofistike ve retro tarzına sahip kahve tutkunlarıyla buluşuyor.

Parlak gök mavisi metal kaplama ve kahverengi dokulu detayları ile İtalyan tasarımcıların denizin mavi tonlarından esinlenerek hayata geçirdiği Anita ise mutfağınızın içinde adeta bir deniz havası oluşturuyor.

Önizle

Hiç yorum yok