Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Tefal ile Arda Türkmen’in mutfak iş birliği

Mutfaklardaki yeniliklerin öncüsü Tefal, başarılı şef ve işletmeci Arda Türkmen ile iş birliği gerçekleştiriyor. Tefal ile Arda Türkmen’in i...

Mutfaklardaki yeniliklerin öncüsü Tefal, başarılı şef ve işletmeci Arda Türkmen ile iş birliği gerçekleştiriyor. Tefal ile Arda Türkmen’in iş birliği, mutfakta her zaman en iyiyi sunanların buluşması oldu.

Küçük ev aletleri pazarının lideri Tefal, başarılı işletmeci ve şef Arda Türkmen ile güçlü bir iş birliğini hayata geçiriyor. İş birliği, Arda Türkmen’in işlettiği Leblon’da düzenlenen toplantıyla açıklandı.

Mutfaklara yenilik getirecek olan bu iş birliği ile kusursuz, lezzetli ve sağlıklı yemek yapmak keyifli hale gelecek.

Groupe SEB Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Yağcı, iş birliğinin, mutfakların yenilikçi markası ile yetenekli ismini bir araya getirdiğini belirterek şunları söyledi:

“Tefal üstün teknolojisi ve öncülüğü ile tüketicilere her zaman en iyiyi sunuyor. Bu üstünlüğümüzü, Groupe
SEB’in güçlü Ar-Ge çalışmaları ile sağlıyoruz. 2013 yılında da tencere-tava sektöründe daha hızlı büyüyerek müşterilerimize yenilikler sunmayı sürdüreceğiz. Başarısını hem işletmecilikte, hem de şeflikte kanıtlayan Arda
Türkmen’le gerçekleştirdiğimiz iş birliği, mutfakta her zaman iyiyi sunma anlayışımızı yansıtıyor. Tefal ve Arda Türkmen’in iş birliği, en iyilerin buluşması oldu. Mükemmel lezzetler için en iyi malzemeleri kullanmak gerekir. Türkiye’de birçok insan mutfakta güzel lezzetler yapmayı Arda Türkmen’den öğreniyor. Biz de bu lezzetlerin kolayca, sağlıklı ve mükemmel bir şekilde hazırlanabilmesi için Tefal kalitesini sunuyoruz. Bu iş birliği kapsamında, gelecekte yeni ürün serileri geliştirmeyi de planlıyoruz.”

‘Amacımız tüketici ile daha sıcak ve samimi bir bağ kurmak’
Groupe SEB İstanbul Pazarlama Direktörü Zümrüt Tamer Tefal’in günlük yaşamı kolaylaştıran teknolojiler sunmanın yanı sıra tüketiciler ile samimi bir bağ kurmayı da her zaman öncelik olarak gördüğünü belirterek şunları söyledi:

“Tefal olarak pazara yenilikçi ürünler sunmak bizim işimiz ve tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak ise önceliğimiz oluyor. Arda Türkmen ise sıcak ve samimi mutfaklar yaratan, yemeği bir ritüele çeviren usta bir şef. Bu ritüele dahil olmanın önemine inanarak, mutfağın değişen ruhunu sahiplenmek için Arda Türkmen ile birlikte iş birliği içinde olmak bizi heyecanlandırıyor.”

En iyi malzeme ile kendi mutfağınızın yetenekli şefi olun
Arda Türkmen ise, mutfakta kusursuz lezzetler yaratmanın en önemli unsurunun kaliteli ürünler olduğunu
belirterek şöyle konuştu:

“Mutfakta ne pişirdiğinizden çok, nasıl pişirdiğiniz önemlidir. En iyi malzemeleri kullanarak, kendi mutfağınızın yetenekli şefi olabilir, doyumsuz lezzetler yaratabilirsiniz. Tefal ile gıdaların tadını kaybetmeden, pratik ve mükemmel lezzetler yaratmak mümkün. Tefal, güzel ve sağlıklı lezzetler hazırlamak isteyenler için ideal bir yardımcı.”

Önizle

Hiç yorum yok