Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Üç Kapılı Buzdolabı Teknolojisiyle Birçok İlke İmza Atıyor

Tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletleri alanlarında pazar lideri olan Samsung Electronics Co. Ltd. tarafından geliştirilen Samsung ye...

Tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletleri alanlarında pazar lideri olan Samsung Electronics Co. Ltd. tarafından geliştirilen Samsung yeni üç kapılı buzdolabı, sahip olduğu yenilikçi teknolojileriyle ailenizin ve mutfakların vazgeçilmezi oluyor.

Sade, zarif tasarımı ve sınıfında birçok ilke imza atmasıyla mutfağına düşkün ailelerin dikkatleri üzerine çeken Samsung yeni üç kapılı buzdolabı, Digital Inverter Kompresor ile dayanıklılığını ön plana çıkarıyor. Samsung tarafından geliştirilen Dijital Inverter Kompresör teknolojisi buzdolabının dayanıklılığını arttırırken daha etkin bir enerji tüketimi sağlıyor.

Digital Inverter Kompresor teknolojisinin yanı sıra sahip olduğu Moist Fresh Zone, Twin Cooling Plus ve Silver Nano Deodorizer teknolojileri başta olmak üzere birçok özelliği ile Samsung yeni üç kapılı buzdolabı yeniliklere imza atıyor.

Yeni üç kapılı buzdolabının sahip olduğu Moist Fresh Zone teknolojisi nem oranını optimal seviyede tutarak sebze ve meyvelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlarken Coolpack seçeneği de elektrik kesintilerinde yiyecekleri hatta dondurmaları bile sekiz saat boyunca soğuk tutarak bozulmalarını engelliyor. ‘Hızlı Soğutma’ tuşu ise kullanıcıların hedefledikleri soğukluk derecesine hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen kadınların hayatını kolaylaştırıyor.

Samsung’un yeni üç kapılı buzdolabında bulunan Twin Cooling Plus özelliği sayesinde hem buzdolabı hem de dondurucu için en iyi soğutma şartlarını sağlıyor. Twin Cooling Plus teknolojisi, meyve ve sebzelerin içindeki nemi yüzde 70’e kadar muhafaza ederek kokuların birbirine karışmasını engelliyor. Samsung’un Silver Nano Deodorizer teknolojisi ise buzdolabınızdaki bakteri oluşumuna engel oluyor ve kötü kokulardan arındırıyor.

Gelişmiş Multi Flow soğutma teknolojisi, yiyeceklerin tazeliğinin daha uzun süre korunması için buzdolabı içerisindeki soğutma koşullarını optimize ederken her rafın arka tarafında bulunan hava çıkışlarından elde edilen soğuk havayla tüm yiyeceklerin eşit olarak soğutulması da sağlanıyor.

Özel olarak geliştirilen Space Max teknolojisi sayesinde buzdolabının dış boyutları sabit tutularak iç hacim maksimum genişliğe çıkartılıyor. En yüksek teknolojiyle geliştirilen özel ve ince malzeme sayesinde elde edilen daha ince yan duvarlar yeni üç kapılı buzdolabında aynı boyuttaki buzdolaplarına göre daha geniş bir iç hacim sağlıyor.

Samsung tüketicilere sunduğu, 10 yıl Digital Inverter Kompresör garantisiyle buzdolabınızı güvence altına alıyor. Samsung yeni üç kapılı buzdolabı avantajlı fiyatlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.


Önizle

Hiç yorum yok