Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

2013'ün En iyisi ve En yenisi

ESOMAR üyesi bağımsız araştırma şirketi BrandSpark International ve MRIA (Kanada Araştırmacılar Derneği) tarafından düzenlenen 2013 En İyi Y...

ESOMAR üyesi bağımsız araştırma şirketi BrandSpark International ve MRIA (Kanada Araştırmacılar Derneği) tarafından düzenlenen 2013 En İyi Yeni Ürün Ödülleri* yarışmasında Türkiye’de makarna kategorisinde birincilik, Yumurtalı Makarna serisiyle Türkiye’nin vazgeçilmez lezzeti Filiz’in oldu

Bağımsız ve %100 tüketici görüşlerine göre belirlenen ve BrandSpark International ile MRIA (Kanada Araştırmacılar Derneği) tarafından gerçekleştirilen dünyanın en prestijli hızlı tüketim ürünleri 2013 yılı ödül programında Filiz Yumurtalı Makarna, makarna kategorisinde Türkiye’nin En İyi Yeni Ürünü oldu.

Geleneksel Türk mutfağının temsilcisi Filiz Makarna’nın, besleyici ve yediden yetmişe herkesin damak zevkine hitap eden ev yapımı tadındaki Yumurtalı serisini Türkiye’de 15 bin tüketici oylarıyla destekledi.
Türkiye programı Doğan Burda Dergi ve Migros sponsorluğunda düzenlenen yarışmada Filiz, aldığı ödülle Türk mutfaklarının ve sofralarının olmazsa olmazı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Uzun erişte, bukle, erişte ve kırpık çeşitleriyle bu yıl makarna severlerin bir numaralı tercihi haline gelen Filiz Yumurtalı Makarna serisi aynı zamanda yumurtanın besleyici özelliği sayesinde özellikle çocuklar ve hamile kadınlar için en ideal gıdalar arasında yer alıyor.

*BrandSpark International Araştırma şirketi tarafından Mart - Mayıs 2013 tarihleri arasında Türkiye’de yürütülen online tüketici araştırması sonuçlarına göre; Birinciler, Ürün Çekiciliği ve Tekrar Satın Alma Eğilimi skorlarını temel alan özel bir hesaplama yöntemi ile belirlenmiştir. Kazanan ürünler en yüksek nümerik skoru elde edenlerdir, bir sonraki en yüksek skorla istatistiksel olarak anlamlı bir fark aranmamaktadır. Kazanan ürünler araştırmaya dâhil edilen ürünler arasından belirlenmiştir, pazarın tamamını yansıtmayabilir.

*Daha fazla bilgi için: www.BestNewProductAwards.biz

Önizle

Hiç yorum yok