Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

AJDA PEKKAN'ın Kek Tarifi

Hanımların bulaşıktaki ilk tercihi Pril, pırıl pırıl bulaşıklar kadar lezzet dolu sofraların da değerini biliyor.  Ajda Pekkan’dan Zeynep ...

Hanımların bulaşıktaki ilk tercihi Pril, pırıl pırıl bulaşıklar kadar lezzet dolu sofraların da değerini biliyor. 

Ajda Pekkan’dan Zeynep Mutlu’ya, 70 ünlü’den 70 lezzet tarifi; Pril’in kek kitabında…

Pril, sadece tertemiz bulaşıklar için değil, yiyecek hazırlarken de hanımların yanında olduğunu göstermek üzere başarılı iş kadını Ayşe Kucuroğlu ile birlikte bir kek kitabı hazırladı.

Türkiye’nin ünlü 70 ismi, birbirinden orijinal ve leziz kek tarifleriyle kitaba katkı sağladı. Kitapta tarifleri bulunan isimler arasında Ajda Pekkan, Nil Karaibrahimgil, Pınar Altuğ, Seda Sayan gibi sanatçılar da yer alıyor. Ajda Pekkan yeşil çaylı zencefilli kek, Nil Karaibrahimgil portakallı lavantalı kek, Pınar Altuğ Atacan portakallı kakaolu kek, Seda Sayan bademli kek tarifleriyle lezzet sırlarını paylaşırken Burcu Esmersoy şeftalili cheesecake, Feryal Gülman ise çilekli cupcake tarifleriyle kitaba renk katıyor.

Pril ayrıca, bu kek kitabı ile hastalıkla mücadele eden çocukların dileklerini yerine getirmek için çalışmalar yürüten Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish®)’ne de destek oluyor. Kitap, bu nedenle “Ünlülerin Mutfağından Bu Kekler Bir Dilek İçin” adını taşıyor.

70 ünlüden birbirinden leziz tarifler...
Pril’in sponsorluğunda hazırlanan kek kitabında Ajda Pekkan, Burcu Esmersoy, Feryal Gülman, Nil Karaibrahimgil, Seda Sayan ve Pınar Altuğ gibi ünlülerin yanı sıra ülkemizin birçok önemli isminin kek tarifleri de yer alıyor: Kitap, Ayşe Kucuroğlu, Ahu Orakçıoğlu, Aslı Şen, Ayşe Arman, Ayşe Boyner, Ayşe Tolga, Ayşegül Dinçkök, Begüm Şen, Berna Sağlam Naipoğlu, Beyhan Bağış, Burcu Kara, Carole Hakko, Çağla Şikel, Çiçek Güney, Demet Kutluay, Deniz Akkaya, Deniz Berdan, Deniz Pulaş Akkartal, Derin Mermerci, Derya Baykal, Didem Soydan, Didem Yazgan Alemdar, Dilara Koçak, Ebru Şallı Tan, Eda Taşpınar, Elif Edes Tapan, Elif Gönlüm, Emina Sandal, Esra Dinçkök, Esra Oflaz Güvenkaya, Etel Baler, Ezgi Kramer, Fatoş Sarıgül, Fulya Terim, Gamze Saraçoğlu, Gül Gölge Saygı, Işıl Reçber, İnci Türkay, Neşe Erberk, Nina Bulgurlu Lodrik, Özge Ulusoy, Özlem Güsar, Özlem Süer, Özlem Yıldız, Pınar Tezcan Özçapkın, Revna Demirören, Ruken Mızraklı, Sanem Altan, Selin İmer, Sedef İybar, Selma Türkeş, Sibel Arna, Siren Ertan, Sitare Akdilek, Suzan Toplusoy, Şirin Ediger Bayülgen, Dr. Şirin Göker, Tanem Sivar, Tansa Mermerci Ekşioğlu, Tuba Belözoğlu, Tuba Ünsal, Tuluhan Tekelioğlu, Tuvana Büyükçınar, Zeynep Ilıcalı ve Zeynep Mutlu’nun kek tariflerinden oluşuyor.

Pril ile lezzet dolu, pırıl pırıl sofralar...
Pril, “Ünlülerin Mutfağından Bu Kekler Bir Dilek İçin” kitabıyla hanımlara lezzet tarifleri verirken, Pril Multi Perfect Jel ile de bulaşıkta kusursuz temizliğin formülünü sunuyor. Tarafsız laboratuvar araştırmaları sonucunda en iyi jel olduğu kanıtlanan Pril Multi-Perfect Jel; formülünün içindeki aktif yağ çözücüler sayesinde zorlu yağları bile kolaylıkla çıkarıp mükemmel sonuçlar sunuyor. Ayrıca kalıntı bırakmıyor, desenleri koruyor ve bardakları çizmiyor.

İki bölmesi olan ilk ve tek sıvı bulaşık makinesi deterjanı Pril Multi-Perfect Jel, tuz ve parlatıcı kullanmaya gerek kalmadan bulaşıkları ışıldayan temizlikle tanıştırıyor. En değerli bulaşıklarınızda bile güvenle kullanabileceğiniz Pril Multi-Perfect Jel ile içiniz rahat, bulaşıklarınız ise tertemiz oluyor.

Önizle

Hiç yorum yok