Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Akdeniz Oyunları’nda sporculara Filiz Performans Desteği

Türkiye’nin sevilen makarna markası Filiz, performans sporcularına özel geliştirdiği ürünü Filiz Performans ile Akdeniz’e kıyısı olan ülke...

Türkiye’nin sevilen makarna markası Filiz, performans sporcularına özel geliştirdiği ürünü Filiz Performans ile Akdeniz’e kıyısı olan ülkeler arasında dört yılda bir düzenlenen ve bu yıl Mersin’in ev sahipliğini yaptığı 17. Akdeniz Oyunları’na sponsor olarak, olimpiyat coşkusuna lezzet kattı

Sofraların vazgeçilmez lezzeti Filiz Makarna, profesyonel sporcular için geliştirdiği Filiz Performans serisiyle, 20 - 30 Haziran tarihleri arasında, Türkiye’de gerçekleştirilen en önemli spor organizasyonlarından biri olan 17. Akdeniz Oyunları’na destek verdi. Türkiye’nin ev sahipliğinde Mersin’de düzenlenen ve bu yıl 32 spor dalında binlerce sporcunun mücadele ettiği organizasyonun açılış töreni Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Başkanı Jacques Rogge tarafından oyunlar için yapılan Mersin Stadı'nda gerçekleştirildi.

Akdeniz Oyunları süresince oyunlara katılan tüm sporcular Filiz Performans sponsorluğunda hazırlanan zengin Filiz makarna seçenekleriyle öğünlerini zenginleştirme olanağı yakalarken, Filiz Performans da organizasyona keyif kattı.

Türk sofralarının ayrılmaz bir parçası olan makarnanın dünyada en “iyi sporcu besini” olarak kabul ediliyor olmasından yola çıkarak, spora ve sporcuya desteğini sürdüren Filiz Performans, ikram ettiği birbirinden leziz makarnalarıyla tüm sporcuların oyunlar öncesi performanslarına katkı sağlamış oldu.

Her öğünlerinde Filiz Performans sponsorluğunda farklı makarna seçenekleriyle beslenme olanağı yakalayan sporcular kendileri için hazırlanan Fanzone’de farklı ve eğlenceli aktivitelerle stres atıp eğlendiler.

Türkiye Süper Lig Profesyonel Futbol Kulüpleri Vakfı ve Türkiye Yüzme Federasyonu’nun Yüzme, Atlama, Senkronize Yüzme Milli takımlarının da resmi makarna sponsoru olan Filiz Performans, 17. Akdeniz Oyunları’nda hem sporseverlerle olimpiyat heyecanını birlikte yaşadı hem de tüm makarna severlere enfes lezzetler sundu.

Önizle

Hiç yorum yok