Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Bu Ramazanda sahur sofraları keyifli olacak

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin kırmızı rengi ve estetik tasarımı ile göz alan yeni kahvaltım serisi , sahur sofralarının vazgeçilmezlerin...

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin kırmızı rengi ve estetik tasarımı ile göz alan yeni kahvaltım serisi , sahur sofralarının vazgeçilmezlerinden biri olacak. 

Profilo SI3A014 kablosuz su ısıtıcı ve EK3A014 ekmek kızartma makinesinden oluşan Profilo kahvaltım serisi ramazan ayının gelişiyle sahur sofralarının kolayca hazırlanmasını sağlayacak.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Ramazan ayında sahur sofralarına yeni kırmızı kahvaltım serisi ile lezzet katıyor. Kırmızı rengi ve şık tasarımıyla da dikkat çeken Profilo SI3A014 kablosuz su ısıtıcısı ile EK3A014 ekmek kızartma makinesinden oluşan bu set, Ramazan boyunca sahurlarda lezzetli ve pratik bir kahvaltı hazırlamanın keyfini yaşamak isteyenlerin en önemli yardımcısı olacak.

Profilo kahvaltı setinde bulunan SI3A014 kablosuz su ısıtıcı, 1.7 litre su kapasitesine sahip. 360o dönebilen alt tabanı, çift taraflı su seviye göstergesi, özel kapak tasarımı ve geniş ağız kısmı ile önemli bir kullanım kolaylığı sunan ısıtıcıda, çalışırken devreye giren kapak kilidi ve ışıklı açma kapama düğmesi de bulunuyor. Otomatik kapanma, aşırı ısınma emniyeti ve kaymayı önleyen malzemeden yapılmış alt taban Profilo SI3A014 kablosuz su ısıtıcısını kullanıcılar için son derece güvenli kılıyor. Isıtıcının 2400 Watt gücündeki gizli rezistanslı paslanmaz çelik zemini ve çıkartılabilen kireç filtresi de kullanıcılara dayanıklı bir tüketim sunuyor.

Profilo yeni kırmızı kahvaltı serisinin bir diğer ürünü olan EK3A014 ekmek kızartma makinesi de kızarmış dilimlerin sıcak tutulabilmesini sağlayan entegre ısıtma teli ile benzerlerinden ayrışıyor. Ekmeğin her tarafının eşit kızartılabilmesini sağlayan eşit kızartma performansı elektronik sensör teknolojisi ile de destekleniyor. Kademeli kızartma ayarı, kızartma sonunda ekmeklerin rahatça alınmasını sağlayan yukarı kaldırma “hi-lift” özelliği, çıkartılabilen kırıntı çekmecesi, makinenin kullanım kolaylığı sunan diğer özellikleri arasında yer alıyor. Ekmek dilimi sıkıştığında devreye giren otomatik kapanma fonksiyonu ile iptal tuşu ise makinenin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Sofralara hem renk hem de yeni tadlar getirecek Profilo Kahvaltım Serisi tüm yetkili Profilo bayilerinde…

Önizle

Hiç yorum yok