Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ramazan ayında Dore ile yiyecekleriniz güvende!

Cazip fırsatlarıyla akıllı alışverişin adresi olan Dore, Ramazan ayında da hanımların en büyük yardımcısı…  Dore, yepyeni citron saklama ...

Cazip fırsatlarıyla akıllı alışverişin adresi olan Dore, Ramazan ayında da hanımların en büyük yardımcısı… 


Dore, yepyeni citron saklama kapları serisi Smartsaver ile iftar sofralarındaki yiyeceklerin tazelik ve sağlığını garanti altına alıyor.

Ev konforunda alışveriş imkanı sunan Dore’nin Ramazan ayı özel kataloğunda yer alan Smartsaver mini, midi, maksi ve mega saklama kapları yine mutfakları şenlendiriyor. Mikrodalga fırın, buzdolabı ve derin dondurucuda kullanılabilen Smartsaver’in özel alt yüzeyi, gıdaların bıraktığı fazla suyu tabanda toplar ve böylece içindeki ürünlerin bozulmadan uzun süre tazeliğini korumasını sağlar.

İç içe ve üst üste saklanabilen ve mutfakta yer tasarrufu sağlayan saklama kapları, bulaşık makinesinde de kolaylıkla temizlenebilir. Hem sıvı, hem de kuru gıdaların saklanması için kullanılabilen Citron Smartsaver Saklama Kapları, Ramazan ayı boyunca 27,90 TL’lik fiyatla ve 4 farklı boyutta satışa sunuldu:

• Mini - 12,5 x 17 x 3,5 cm
• Midi - 15 x 21 x 4,5 cm
• Maksi - 17,5 x 25 x 5,5 cm
• Mega - 21 x 29,5 x 6,5 cm

Dore Hakkında
Ülker markasını da bünyesinde barındıran Yıldız Holding'in şirketlerinden Dore, kozmetik, temizlik, ev ve mutfak ürünleri, aksesuar gibi pek çok farklı ürünü, her ay yenilenen kataloğunda biraraya getiriyor. Ürünler, Dore garantisiyle temsilciler aracılığıyla ulaştırılıyor.

Önizle

Hiç yorum yok