Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ramazan sofraları sağlıkla serinliyor

Elmanın şişedeki saf hali olarak tüketilen Martinelli’s Sparkling Apple Juice sıcak yaz günlerinin, iftar sofraların ın ve uzun yaz akşam...

Elmanın şişedeki saf hali olarak tüketilen Martinelli’s Sparkling Apple Juice sıcak yaz günlerinin, iftar sofralarının ve uzun yaz akşamlarının sağlıklı ve lezzetli içeceği oluyor. 

Dalından kopartılan elmanın sağlık lezzet dolu yolculuğu 143 yıldır olduğu gibi yaz aylarında da devam ediyor.

Ramazan ayının sıcak ve uzun geçen günleri , özenle hazırlanmış iftar soflarında son bulurken Martinelli’s iftar sofralarının baş davetlisi oluyor. Elmanın yemeklerle buluştuğunda ortaya çıkan lezzet harmonisinden vazgeçemeyeceksiniz.

Gün boyu yaşanılan hararet, susuzluk ise Martinelli’s in ferahlatıcı lezzetiyle ortadan kalkıyor. Fazla kaçan yemekler den sonra ortaya çıkan sindirim problemleri de Martinelli’s in hafif karbonatlı yapısıyla en lezzetli şekilde son buluyor. Böylece sıkça rastladığımız yemek sonrası hazımsızlıktan kurtuluyorsunuz.

Martinelli’s ile lezzet, sağlık ve eğlence bir arada
Martinelli’s Sparkling Apple Juice ve Martinelli’s Sparkling Apple Cider farklı şişe tasarımı elmanın serinletici lezzeti ile bu yazın popüler içeceği oluyor. Su , meyve konsantresi, ilave şeker, tatlandırıcı , aroma , alkol ve gluten içermeyen Martinelli’s günün her saatinde rahatça tüketilebilecek elma olarak karşımıza çıkıyor.

Sahilde , havuz başında, ofiste , yolda yürürken günün her saatinde Martinelli’s in saf elma tadını yudumlayabilirsiniz. Alkol içermeyen Martinelli’s çeşitleri yaz akşamlarının eğlencelerinde ve özel kutlamaların da alternatif bir içecek olarak tercih edilmektedir.

Önizle

Hiç yorum yok