Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ramazan'da besleyici ve lezzetli yemeklerin sırrı

Amway’in kalitesi, ileri teknolojisi ve özenli tasarımı dikkat çeken iCook Paslanmaz Çelik Tencereleri, Ramazan ayında da sağlıklı ve lezzet...

Amway’in kalitesi, ileri teknolojisi ve özenli tasarımı dikkat çeken iCook Paslanmaz Çelik Tencereleri, Ramazan ayında da sağlıklı ve lezzetli sofralar hazırlamanızda en büyük yardımcınız olacak. Bu özel ürünler size mutfaklarınızda lezzetle birlikte enerji, zaman ve yer tasarrufu da sağlıyor.

Lezzetli ve sağlıklı yemeklerin sırrı sadece tariflerde değil, pişirmek için kullandığınız ürünlerde de saklı. İşte her çeşit yemeğin pişirilmesinde ve hazırlanmasında en iyi sonuçları almanızı sağlayan iCook Paslanmaz Çelik Tencereler de benzerlerinde bir arada olmayan avantaj ve faydalar sunuyor.

Neden iCook?
iCook Tencere setlerinde her şey üst üste yerleştirilebilir. Yani küçük bir tencereyi daha büyüğünün üzerine koyarak aynı anda daha çok yiyecek pişirebilir ve böylelikle de hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

VITALOK pişirme yöntemi yani kapak ve tencere arasında su sızdırmazlık, yiyeceklerin kendi yağları ve doğal suları ile pişmesini ya da haşlanmasını sağlar. Bu yöntem ile yiyeceklerin renk ve dokusu korunurken aynı zamanda üçte bir oranda daha fazla besin ve lezzet tutar. iCook Paslanmaz Çelik Tencereler ile etleri yağ; taze sebze ve meyveleri ise su eklemeden pişirilebilirsiniz. Çünkü ürünün içinde yeterince doğal nem
bulunur.

Yiyeceklerin ve sosların dengeli bir şekilde pişmesini sağlayan OPTITEMP Kalın Taban özelliği ise iCook’ları tercih etmeniz için bir başka neden. Bu özel taban, tüm ocak tiplerine uyumlu olarak mükemmel ısı yayma ve tutma özelliği sunar.

Rahat bir kullanım için şık ve ergonomik bir tasarıma da sahip olan iCook Tencereler ile sizde Ramazan ayında iftar sofralarınız için hem hafif, sağlıklı ve lezzetli hem de enerji tasarruflu yemekler hazırlamanın ve sunmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Önizle

Hiç yorum yok