Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ramazan'da su içmenin en ferahlatıcı yolu!

Sıcak Ramazan günlerinde yeterli miktarda sıvı tüketmeyebiliriz. Herbalife, işte tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor.  Aloe yaprağından...

Sıcak Ramazan günlerinde yeterli miktarda sıvı tüketmeyebiliriz. Herbalife, işte tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor. 

Aloe yaprağından elde edilen Herbal Aloe Konsantre İçecek, içeriğindeki yüzde 40 saf Aloe Vera suyu sayesinde, günlük 2 litrelik sıvı alımına destek oluyor. Herbal Aloe Konsantre İçecek, düşük kalorisi, limon aromalı lezzeti ve serinletici etkisi ile özellikle su içmekte zorlananların vazgeçilmezi…

Ramazan ayı her geçen yıl biraz daha uzun günlere ve daha sıcak havalara denk geliyor. Tam da bu noktada sıvı tüketiminin önemine dikkat çeken uzmanlar, vücudun, her gün en az 2-2,5 litre sıvıya ihtiyaç duyduğunu hatırlatıyor.

Sağlıklı yaşam sektörünün lider markalarından Herbalife’ın özellikle sıvı tüketimini ihmal edenler için geliştirdiği Herbal Aloe Konsantre İçecek, bu dönem için lezzetli, ferahlatıcı ve kalorisi düşük bir içecek alternatifi sunuyor.

Yüzde 40 saf Aloe Vera suyu içeren Herbal Aloe Konsantre İçecekte, yapay tatlandırıcı veya renklendirici bulunmuyor. Bu pratik konsantre içeceği, bir bardak suya, damak tadınıza göre 3-4 kapak ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Dilediğiniz sıklıkta kullanabileceğiniz Herbal Aloe Konsantre içeceği, Herbalife BağımsızDistribütörleri aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Önizle

Hiç yorum yok