Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Tarihi mekanda Ramazan ruhu

İstanbul’un tarihi semtlerinden Zeyrek’te hizmet veren, taş duvarlar ve kemerlerle inşa edilmiş, iç dekoru antikalarla süslenmiş Zeyrekhane,...

İstanbul’un tarihi semtlerinden Zeyrek’te hizmet veren, taş duvarlar ve kemerlerle inşa edilmiş, iç dekoru antikalarla süslenmiş Zeyrekhane, Ramazan’a özel lezzetleri beğeninize sunuyor.

Otantik atmosferi ve tarihi yarımadaya bakan bahçesinde sunulan özel açık büfesinde Türk meze çeşitleri, zeytinyağlılar, gerçek kömür ateşinde yapılan ızgara seçenekleri, günlük olarak değişen sulu yemeklerden oluşan sıcak seçenekler bulunuyor.

Ayrıca, şerbetli hamurlu tatlılar, sütlü tatlı seçenekleri, helvalar, Anadolu’nun farklı yörelerine ait pestil çeşitleri, zengin tatları ile lokumlar gibi tatlıseverleri mutlu edecek bir tatlı büfe de yer alıyor.

Ramazan ruhunu yaşatacak ve tarihi dokusuyla misafirleri zamanda bir yolculuğa çıkaracak Zeyrekhane’de; benzersiz lezzetlerin yer aldığı açık büfe kişi başı 90 TL’den sunuluyor. (0-6 yaş ücretsiz olup, 6-12 yaş için %50 indirim uygulanmaktadır.)

Ayrıca, iftar süresince sınırsız sıcak içecek çeşitleri (çay –kahve),meşrubatlar ve özenle hazırlanmış demirhindi ve gül şerbetleri sunuluyor. Bu lezzetlerin yanısıra ney ile canlı tasavvuf müziği, misafirlere eski Ramazanların ruhunu yaşatıyor.


Önizle

Hiç yorum yok