Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Ülker İçim hünerli eller yarışmasının birincisi Isparta'dan

“Hünerli Eller Yarışıyor” yemek yarışması ile Türkiye genelinde peynirli yemek tariflerini arayan Ülker İçim, 1000’i aşkın tarif arasından Ö...

“Hünerli Eller Yarışıyor” yemek yarışması ile Türkiye genelinde peynirli yemek tariflerini arayan Ülker İçim, 1000’i aşkın tarif arasından Özgür Şef’in liderliğinde 10 finalisti belirledi. 

1 Haziran’da Mutfak Sanatları Akademisi’nde yapılan yarışmada Isparta’dan Şerife Küçük Duman Burdur Usulü Peynirli Haşhaşlı Sarma Aşı ile birinci oldu

Ülker İçim’in düzenlediği “Hünerli Eller Yarışıyor” yemek yarışması ile Türkiye’nin dört bir yanındaki hünerli ellerden çıkan bini aşkın Ülker İçim peynirli yemek tarifi yarıştı.

Facebook ve 5 Nisan-15 Mayıs 2013 tarihleri arasında Türkiye’nin 15 ilinde 22 noktayı dolaşan Ülker İçim Tırı aracılığıyla ulaşan tarifler arasından 10 tanesi İstanbul’da Özgür Şef’in katıldığı ve Mutfak Sanatları Akademisi’nde gerçekleşen final gününde yarışmaya hak kazandı. Keyifli geçen yarışmanın ardından Isparta’dan Şerif Küçük Duman birinci, Uşak’tan Özgül Mısırlılar ikinci ve İstanbul’dan Esra Akyürek üçüncü oldu. Final sonunda birinciye 5.000, ikinciye 2.500, üçüncüye 1.000 TL ödül verilirken diğer katılımcılarla da sürpriz hediyeler paylaşıldı.

Yarışma gününden önce Balıkesir, Antalya, İzmir, Denizli, Tekirdağ, İstanbul, Ordu, Ankara ve Bursa’dan yakınlarıyla birlikte gelen finalistler İstanbul’un tarih ve lezzet dolu mekanlarını gezdi. Aynı gün Mutfak Sanatları Akademisi’nde eğitim alarak unutulmaz bir gün geçirdi.

Ülker İçim Tırı 16 ilde 600 bin kişi ziyaret etti
Ülker İçim TIR’ı İstanbul, İzmit, Yalova, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Denizli, Antalya, Mersin, Adana, Konya, Ankara ve Adapazarı illerini dolaştı. Tüketiciler hem eğlendi, hem yemek yaptı hem de tariflerini paylaştı. Bu etkinlik ile toplam 600 bin kişiye ulaşıldı. Ülker İçim Tırı 20 günde 5 bin km. yol kat etti.

Önizle

Hiç yorum yok