Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Anadolu'nun Güzellikleri Emsan Seramik Tencere Setinde

Kadınların yıllardır vazgeçemediği marka Emsan, mutfaklarınıza yepyeni bir ürün kazandırıyor. ‘Emsan Anadolu Serisi’ seramik tencere seti, s...

Kadınların yıllardır vazgeçemediği marka Emsan, mutfaklarınıza yepyeni bir ürün kazandırıyor. ‘Emsan Anadolu Serisi’ seramik tencere seti, sizi hem Türkiye’nin eşsiz diyarlarına götürüyor hem de yemekler sağlıkla ve lezzetle pişiyor.

Geçmişten bugüne Emsan, Anadolu’nun her köşesinde ve her bir mutfakta kadınların vazgeçilmezi oldu. Emsan’ın 40. yıl şerefine Anadolu’nun güzelliklerinin yansıtıldığı seramik tencere seti; dayanıklı seramik kaplaması, kırmızı, beyaz ve siyah renk alternatifleriyle uzun yıllar mutfaklarınızdaki yerini almaya hazırlanıyor. Ürünlerin iç yüzeyindeki özel seramik kaplama, yemek yaparken kadınların sıklıkla karşılaştığı çizilmelere de son veriyor.

Alüminyum Gövdesi ve Seramik Kaplamasıyla Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Anadolu’nun farklı bölgelerinin yer aldığı seramik tencere setiyle lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlanıyor. Bir adet derin tencere, bir adet karnıyarık tenceresi ve bir adet tavadan oluşan Emsan Anadolu serisi tencere setiyle yemek yapmak keyfe dönüşüyor. Isı yayılımını daha çabuk gerçekleştiren alüminyum gövdesi ile yemekler kısa sürede pişerken enerji tasarrufu da sağlanıyor.

Sizde Anadolu’nun güzelliklerini mutfaklarınızda yaşamak istiyorsanız Emsan Anadolu Serisi tam size göre!
Önizle

Hiç yorum yok