Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Bu tostlar damak tadınıza uygun

Tost hızlı hazırlanması, çabuk tüketilmesi ve lezzetli olması nedeniyle sık tercih edilir. Evlerimizin ve sofralarımızın ayrılmaz bir parças...

Tost hızlı hazırlanması, çabuk tüketilmesi ve lezzetli olması nedeniyle sık tercih edilir. Evlerimizin ve sofralarımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur.

Tostu bu kadar lezzetli kılan nedenlerden biri de kavurmadır. Sultan Et, bu geleneksel lezzeti Tarım Bakınlığı’nın Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak ürettiği Sultan Dana Kavurma ile tüketicinin beğenisine sunuyor. Sultan Dana Kavurma ile hazırlayacağınız tostları damak tadınıza uygun tüketebilirsiniz.

Tost hem pratik hem de lezzetli olması nedeniyle artık kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Sofralarımızın vazgeçilmezi haline gelen tost, artık Sultan Dana Kavurma ile daha lezzetli.

Sultan Et, ürünlerinin ham maddesi olan etleri, iyi bölgelerde yetişmiş, doğru koşullarda beslenmiş, genç ve sağlıklı damızlıklardan seçiyor. Sultan Dana Kavurma, Sultan Et tesislerinde kemik ve sinirlerinden tamamen temizlenmiş dana etlerinin, çift cidarlı, buhar ısıtmalı kavurma kazanlarında, dana yağı ve tuz eklenip pişirip, baskılı özel kılıflara doldurulup soğutarak hazırlıyor.

Üretim merkezini 20 milyonluk yatırımla son teknolojik yeniliklerle donatan Sultan Et, Sultan Dana Kavurma’yı sofranıza sağlıkla ulaşması için hijyenik ambalajlarıyla paketleyerek soğuk zinciri bozulmadan ilk anki tazeliği ile sunuyor.
Önizle

Hiç yorum yok