Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Lezita’dan yepyeni iki ürün:

“Hayatın Lezzeti” sloganıyla hayata lezzet katan marka Lezita, şarküteri ailesine iki yeni lezzet ekledi.  Lezita Piliç Jambon ve Lezita ...

“Hayatın Lezzeti” sloganıyla hayata lezzet katan marka Lezita, şarküteri ailesine iki yeni lezzet ekledi. 

Lezita Piliç Jambon ve Lezita Sebzeli Piliç Jambon, hem lezzetleri hem de görsellikleri ile damaklarda ayrı lezzetler bırakıyor. Yeni Lezita şarküteri ürünlerini, hem toplu tüketim noktaları hem de perakende kanalında bulmak mümkün.

Lezita Şarküteri Ailesi, iki yeni ürün ile lezzetlendi. Lezita Piliç Jambon ve Sebzeli Piliç Jambon, ağzının tadını bilen tüm pratikler için çok ideal. Özel masajlama tekniği ile üretilerek, ağızda dağılan yumuşaklığa getirilen Lezita Piliç Jambon ve üretim sırasında içine kırmızı biber, yeşil biber ve havuç eklenerek, farklı bir lezzet ve görselliğe ulaştırılan Lezita Sebzeli Jambon her öğün damakları lezzetlendiriyor.

Lezita Piliç Jambon: İster dilim dilim ister sandviç veya salata içinde
Özel trimleme uygulanarak uygun hale getirilen ve boyutları ufaltılmış piliç etleri, kendine has baharatlar içeren salamura ile özel makinelerde vakum uygulaması altında masajlanıyor. Böylece Lezita Piliç Jambon, bu özel masajlama tekniğiyle daha yumuşak bir yapıya kavuşurken, üstün bir lezzete de sahip oluyor. El değmeden, özel makinelerle geçirgen olmayan kılıflara doldurulup, kendine has şeklini alması için kalıplara konarak pişiriliyor. Tek başına, sandviç arasına konularak veya salata içerisinde keyifle tüketiliyor.

Sebzelerin piliç lezzetiyle buluşması: Lezita Sebzeli Piliç Jambon
Lezita, farklı bir lezzet ve görsellik yaratmak için üretim sırasında piliç jambona sebzeler ilave ediyor ve ortaya Sebzeli Piliç Jambon çıkıyor. Kırmızı biber, yeşil biber ve havucun tazeliği ile lezzetine sahip Lezita Sebzeli Piliç Jambon, iştah açıcı sunumu ile göz zevkine de hitap ediyor. Lezita Sebzeli Piliç Jambon da isteğe göre tek başına, sandviç veya salata içerisine konularak, afiyetle yenebiliyor.

Lezita Piliç ve Sebzeli Piliç Jambon hem toplu tüketim hem de perakende noktalarında
Lezita Piliç Jambon ve Sebzeli Piliç Jambon şarküteri ürünleri, oteller, büyük yemek firmaları, restoranlar ve cash&carry olmak üzere toplu tüketim noktalarında satışa sunuluyor. Ayrıca, marketler aracılığıyla da tüketiciye ulaşıyor.

Önizle

Hiç yorum yok