Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Gerçek İtalyan lezzet makarnaları ile de iddialı

İstanbul’un en gözde İtalyan restoranlarından Gina, 25 Ekim Dünya Makarna Günü’nü eşsiz makarna seçenekleriyle kutluyor.

Şık dekorasyonu, sıcak ortamı ve zarif sunumlarıyla Gina, İtalyan mutfağının vazgeçilmezlerinden makarnaları da kendine özgü yorumu ile misafirlerine sunuyor. “Al dante” olarak pişirilen taze ev yapımı makarnalar mevsimsel içerikleri ile de Gina mutfağının farkını ortaya koyuyor.

Gina’nın sevilen makarna seçeneklerinden “Spaghetti al Pomodoro Datterino”, Napoli mutfağının geleneksel tatları arasında yer alıyor. Taze fesleğen ve domatesli spaghettide, Sicilya'nın saf zeytinyağı ile hazırlanan domates sos ve eskitilmiş caciocavallo peyniri eşsiz bir uyum yakalıyor.

Kalamar, karides ve ahtapot içeren İtalyan makarnası “Maccheroncini Allo Scoglio”; deniz ürünleri sevenlerin damak zevkine hitap ediyor. Pecorino peyniri ve karabiberle hazırlanan; İtalya’nın geleneksel makarlarından biri olan “Tonnarelli Cacio e Pepe” ise menünün öne çıkan lezzetlerinden.

İtalya Devleti’nin her yıl tüm dünyada faaliyet gösteren İtalyan restoranlarının lezzet, hizmet ve ürün kalitesine verdiği “İtalyan Konukseverliği” sertifikasına sahip olan Gina; Dünya Makarna Günü’nde makarnaseverleri bekliyor.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]