Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Lezzetli menüler, manevi beslenme

Farklı konseptiyle sıcak, samimi ve lezzetli Take a Seat, “Ne Yesek” motto’suyla İstanbul’un yeni yaşam alanı oluyor. Take a Seat, Akmerkez’...

Farklı konseptiyle sıcak, samimi ve lezzetli Take a Seat, “Ne Yesek” motto’suyla İstanbul’un yeni yaşam alanı oluyor.

Take a Seat, Akmerkez’in food court katında 1800 m2'de, kapalı alan-teras alternatifi ve 7 farklı restoran seçeneğiyle alışılagelmiş AVM yemekkatı ezberini bozan konseptiyle hizmet vermeye başladı.

Tasarımı kadar yarattığı konforlu alanlarıyla fark yaratan Take a Seat, bünyesinde hizmet veren birbirinden özel 7 farklı yiyecek & içecek noktasında hayatın hızına uyum sağlayan en yeni mekan olarak kapılarını açtı.

Renkli yapısı kadar dinamik çizgisiyle de dikkat çeken Take a Seat, yenilikçi konsepti, özel lezzetleri ve geniş menüsü ile keyifli vakit geçirmek isteyenlerin tercihi olarak misafirlerine özel bir deneyim sunuyor.Yemek yemenin yanı sıra ruhunuzu da besleyebileceğiniz Take a Seat, yaşamınıza yeni bir pencere açıyor

Take a Seat bünyesinde farklı konseptleriyle Chet, Filozofi, Meal Tray, Village, Papa Forni, Fine Kids ve Take me Home ile hayatın akışında yeni ve vezgeçilmez bir uğrak noktası olacak.

Merak uyandıran tasarımıyla CHET, Take a Seat'teki diğer alanlardan farklı olarak masaya servis restoran olarak hizmet veriyor. Alkollü alkolsüz içeceklere ve değişiklik iklimlere ait lezzetli yemeklere ev sahipliği yapan Chet, kaliteli bir akşam geçirmek isteyenleri içeri davet ediyor.

Altı yaşından itibaren çocukların iyi beslenme ve sağlıklı yaşam dünyasına adım atmalarına sağlayan FINE KIDS, onlar için özel dizayn edilmiş lezzetli menüleri, eğitici workshopları, organize edebileceğiniz doğum günü partileriyle eğlenceli ve sağlıklı bir seçenek sunuyor.

Lezzetli kahve çeşitleriyle FİLOZOFİ, ‘’Proper Coffee’’ (nitelikli kahve) sloganı ile yemek öncesi ve sonrası yeni nesil kahve deneyimi yaşatırken, misafirlerine aradıkları konfor alanlarının keyfini çıkarma fırsatı sunuyor.

Hızlı ve sağlıklı yemek isteyenler için de MEAL TRAY,"Good Food in 90 seconds’’ sloganı eşliğinde buharda atmsofer basıncında pişirme teknolojisi ile sağlıklı menüleri ekolojik tabaklarda 90 saniye içinde hazırlayarak fark yaratıyor.

Salata çeşitlerine farklı sos ve taze filizlerle canlılık katıp, lifli smoothieler, detoks meyve&sebze suları sunan VILLAGE, wellness dünyasının kapılarını misafirlerine aralıyor.

PAPA FORNI, pizza, katkısız ekşi maya ve baget ekmeği çeşitleri,quiche ve diğer hamur işi seçenekleri beraberinde kendi sandwichini yapabildiğin lezzetli bir alternatif olarak yer alıyor.

Take a Seat, vakti kısıtlı misafirlerini de düşünüyor. TAKE ME HOME'da Papa , Village ve Meal Tray bünyesinde günlük tazelikte sunulan ürünlerin paketlenmiş hallerini raflarda bulabilecek, aradığınız gurme butik lezzetlere ve tasarım ürünlere yine Take me Home raflarında ulaşabileceksiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok