Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kışlık domates ve salçalar hazırlamak artık çok kolay

Mutfakta hayatı kolaylaştıran Homend, kış için yapacağınız hazırlıklarda da en büyük yardımcınız olacak. Homend Meatbox 3100H ve Homend Func...

Kışlık domates ve salçalar hazırlamak artık çok kolay

Mutfakta hayatı kolaylaştıran Homend, kış için yapacağınız hazırlıklarda da en büyük yardımcınız olacak. Homend Meatbox 3100H ve Homend Functional 2804H ile kışlık domates konservelerini ve salçaları hazırlamak artık çok kolay.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile hayatınızı kolaylaştıran Homend, kış mevsimine hazırlık için evlerde başlayan domates konservesi ve salça yapımını zahmetli ve yorucu bir iş olmaktan çıkarıyor. Homend Meatbox 3100H ve Homend Functional 2804H ile kışlık domates konservelerini ve salçaları sağlıklı şekilde hazırlamak artık çok kolay. Evinizde en pratik şekilde ve içinize sinerek hazırlayacağınız kışlıklarınızla, yemeklerinizin lezzetine de doyum olmayacak.

Kilolarca domatesi çekmek artık yorucu değil

Homend’in kıyma makinesi Meatbox 3100H, üstün performansı ile sadece etleri kıyma haline getirmekle kalmayıp, kışlık domates ve salça yapımında da sizi hayrete düşürecek bir konfor sağlıyor. Kilolarca domatesi, istediğiniz şekilde çekerek kışlık hazırlıklarınız sırasında mutfağınızda vazgeçemeyeceğiniz bir kolaylık sunan Homend Meatbox, paslanmaz çelik aparatları ile de hazırlıklarınızı güvenle yapmanızı sağlıyor.

Kışlık domates ve salçalar hazırlamak artık çok kolay

1000 Watt’lık güce sahip

Homend’in üstün performanslı mutfak robotu Functional 2804H de görenleri kendine hayran bırakıyor. Mutfağınızdaki kış hazırlıkları sırasında vereceğiniz her görevi 1000 Watt’lık olağanüstü gücüyle en pratik şekilde yerine getirecek olan Homend Functional 2804H, 1,5 litrelik kapasiteye sahip haznesiyle, işlerinizi ara vermeden yapmanızı sağlayarak size zaman da kazandıracak. Blender, çırpma, dilimleme özelliklerinin yanı sıra doğrama ve rendeleme işlerindeki performansı ile de göz dolduran Homend Functional, çalışırken yerinden kıpırdamamasıyla da kullanımda rahatlık sunuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok