Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfakta Yardımcınız Aluminalı Porselen Sahanlar

Ateşe dayanıklılığı tarafsız, akredite laboratuvarlarda test edilen Aluminalı Porselen Sahanlar; sağlıklı, hijyenik yapısının yanı sıra est...

Ateşe dayanıklılığı tarafsız, akredite laboratuvarlarda test edilen Aluminalı Porselen Sahanlar; sağlıklı, hijyenik yapısının yanı sıra estetik ve şık tasarımı ile kahvaltı sofralarını süslüyor.

Her tip ocak üzerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Aluminalı Porselen Sahanlarında pişirdiğiniz lezzetleri, direk olarak ocaktan aldığınız gibi masanıza taşıyabilir, şıklığı ile göz kamaştıracak sahanınızda sofranızın uyumunu bozmayacak şekilde servis edebilirsiniz.

Aluminalı Porselen Sahanlarının, 10 dakikalık pişirme / ısıtma işlemleri sonunda kuru ve ıslak mermer yüzeye konduktan sonra bile, ürün yüzeyinde herhangi bir çatlama olmadığı test edilmiş ve onaylanmıştır.

Kremsi beyaz rengi ve dayanıklılığı arttırılmış yapısı ile 5 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda ateşe dayanıklı hale getirilen Aluminalı Porselen Sahanlar; günlük hayatta karşılaşılabilecek asit ve alkalilere karşı dayanıklıdır. Mikrop barındırmaz, hijyeniktir ve kolay temizlenir. Kanserojen madde ihtiva etmez. Sağlıklı pişirimler için ideal bir üründür. Isıyı uzun süre muhafaza eden yapısı itibariyle pişirim süresini kısaltır ve enerji tasarrufu sağlar. Ekolojik bir üründür, üretim süreci, geri dönüştürülebilir paketlemesi ile çevre dostudur. Şık görünümü ile uzun süre modası geçmeyecek bir tasarıma sahiptir.

Ocak üzerine konmadan önce mutlaka içinin dolu ( su, yağ vb. ) olmasını önerdiğimiz Aluminalı Porselen sahanlar, çizilmez fakat metal kaşık veya karıştırıcılar porselen üzerinde metal izi bırakacağından tahta karıştırıcı kullanılması tavsiye edilir. Ürün, alışılmış ürünlerden daha uzun süre ısısını muhafaza edeceğinden, pişirim süresi bu bilgiyi göz önüne alarak belirlenmeli, yemeğin dibini tutturmamak için daha kısa sürede ateşten alınmalıdır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliğinin yanı sıra buzdolabında kullanılabilir Aluminalı Porselen Sahanlar, %100 yerli sermaye ile Bilecik’te üretilmektedir.

Alumilite (Aluminalı Porselen) Hakkında: Porland’ın özel reçetesi ve ismiyle Alumilite (Aluminalı Porselen) porselen tarihinin, 3. büyük ve önemli dönüm noktasıdır.

Yumuşak porselen ve sert porselen buluşlarından sonra Aluminalı Porselen; farklı dokulardaki bu iki porselen yapısının en çok sevilen ve tercih edilen özelliklerinin bir arada olduğu tek bir ürün olma özelliği gösteriyor. Aluminalı Porselen, sert porselenlere özgü pekişmiş yapısı, transparan özelliği, yüksek mekanik dayanımı ve yüzey sertliği ile yumuşak porselenlerin vazgeçilmez kremsi beyazlığına sahip porselenin geldiği en son noktadır.

(Alumina: ürüne yüksek mukavemet ve dayanıklılık vermek için kullanılan bir yüksek teknoloji malzemesidir. )

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe